Медичний порталУстановиДонецькЗоомагазинМережа зоомагазинів "Зоолюкс"
Мережа зоомагазинів Зоолюкс

Мережа зоомагазинів "Зоолюкс"

Зоомагазин

вул. 230 Стрілецької дивізії, 15 , Донецьк, Донецька область
Пн-Пт: 8:30 - 18:30 Сб: 9:00 - 17:00 Нд: 9:00 - 16:00
+38 (062) 382-44-55
Сховати карту

Про установу

Мережа зоомагазинів "Зоолюкс" давно знайома жителям м. Донецька. А починалася вона з зоомагазину "Чотири лапи", який був відкритий в 1994 році. У наших магазинах представлений великий асортимент товарів для тварин: корми, аксесуари, збруя. Ми співпрацюємо з багатьма відомими на Україні фірмами. Широкий вибір товару, доступні ціни, кваліфіковане уважне обслуговування приваблює покупців в наші магазини.

Важливе місце займає акваріумістика: обладнання, акваріуми, риба, рослини, різноманітні декорації для акваріумів, препарати по догляду за акваріумом і для лікування риб найвідоміших фірм.

Великою популярністю користується морська акваріумістика, яка також представлена ​​в нашому магазині. Чудовий виставковий морський акваріум (фотографії представлені у фотогалереї) обсягом 1300 літрів не може нікого залишити байдужим до морських красот (адреса магазину: пр.Ильича). Живі камені, живий пісок, морські риби, безхребетні (актинії, корали, морські їжаки, зірки) - все це можна придбати в нашому магазині.

Спеціалісти

Ветеринар

Відгуки про Мережа зоомагазинів "Зоолюкс"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук