Медичний порталУстановиОдесаАптекаМережа фармамаркетів "Аптека Доброго Дня"
Мережа фармамаркетів Аптека Доброго Дня

Мережа фармамаркетів "Аптека Доброго Дня"

Аптека

вул. Добровольського, 147/1 , Одеса, Одеська область
+38 (048)711-81-36
Сховати карту

Про установу

Мережа фармамаркетів "Аптека Доброго Дня" розпочала свою роботу на ринку України у серпні 2006 року. Перші торгові точки були відкриті компанією "Фармастор" у Києві, з подальшим розвитком цієї мережі на всій території України. На сьогодні «Аптека Доброго Дня» представлена ​​майже у всіх областях України і налічує більше ста тридцяти аптек.

Національна фармацевтична мережа «Аптека Доброго Дня» - це зручний формат аптечного сервісу: поєднання традицій класичної аптеки зі швидким і високоякісним обслуговуванням маркету.

Аптеки мають відкриту зону самообслуговування, завдяки якій покупці мають можливість самостійно вибрати відповідний товар для здоров'я, отримавши при цьому кваліфіковану консультацію фахівця.

Якість роботи мережі "Аптека Доброго Дня" отримало публічне визнання в 2011 році.

"Аптека Доброго Дня" визнана Абсолютним Фаворитом в номінації "Аптечна мережа 2011 року" за результатами Національного рейтингу споживчих переваг "Фаворити успіху-2011", "Фаворити успіху-2012", "Фаворити успіху-2013".

Основні принципи, на яких грунтується сервіс «Аптека Доброго Дня» це, по-перше, сертифікована продукція. Мережа працює тільки з офіційними постачальниками і виробниками, і має всі необхідні сертифікати якості та реєстрації на весь асортимент, який представлений в аптеці.

Спеціалісти

Фармацевт

Відгуки про Мережа фармамаркетів "Аптека Доброго Дня"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук