Медичний порталУстановиЗапоріжжяДіагностичний центрМедико-діагностичний центр "Консиліум"
Медико-діагностичний центр Консиліум

Медико-діагностичний центр "Консиліум"

Діагностичний центр

пр. Металургів, 9 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (061) 222-68-04
Головний лікар
Савон Игорь Леонидович
Сховати карту

Про установу

Медико -діагностичний центр " Консиліум" був утворений в 2006 році спеціалістами, які мають багаторічний досвід роботи. Довіра клієнтів , найвища якість наших послуг і професіоналізм наших співробітників - це основні принципи діяльності нашого медичного центру . Про високий рівень професіоналізму свідчить той факт , що більшість лікарів нашого центру мають вчені ступені докторів та кандидатів медичних наук .

Медичний центр " Консиліум" - це клініка з високими стандартами обслуговування , орієнтована на забезпечення максимальної зручності для Клієнта. Інтереси Клієнта для нас понад усе.

Спектр послуг центру " Консиліум" визначається нашою спеціалізацією і охоплює всі види амбулаторної хірургії. Консультація у судинного хірурга дозволяє нашому клієнту провести діагностику стану судин і при необхідності отримати кваліфіковане лікування .

Унікальні послуги для жителів Запоріжжя і області пропонує кабінет діабетичної стопи медичного центру " Консиліум" . Людям з підвищеним вмістом цукру крові необхідно щорічне відвідування даного фахівця , оскільки своєчасна профілактика діабетичних ускладнень може позбавити від серйозних проблем і травмуючих операцій . У кабінеті діабетичної стопи медичного центру " Консиліум" фахівці ретельно обстежують ваші ступні , підберуть лікування , нададуть рекомендації по щоденному догляду для профілактики розвитку ускладнень.

Сучасний спосіб життя з гіподинамією і стресами згубно позначається на нашій нервовій системі. Проблеми з кожного шийного, грудного або поперековим відділом хребта періодично вибивають нас зі звичної колії і дуже широко поширені в зрілому віці. Однак починається цей процес набагато раніше і , як правило , непомітно , з окремих суглобів або сегментів хребта. І тут на допомогу може прийти мануальна терапія . У медичному центрі " Консиліум" працюють високопрофесійні лікарі , які застосовують самі м'які , щадні техніки. Для кожного пацієнта підбирається оптимальний варіант лікування з урахуванням її індивідуальних побажань .

УЗД сьогодні один з найбільш інформативних методів діагностики. У медико- діагностичному центрі " Консиліум" ультразвукове дослідження проводиться на сучасному обладнанні кращими фахівцями - кандидатами медичних наук , що гарантує точну діагностику , професійний висновок і кваліфіковану консультацію.

У лабораторії медико- діагностичного центру " Консиліум" Ви можете здати аналізи для проведення більш 100 різних лабораторних досліджень за профілями : ендокринологія , інфекції , маркери пухлин , аутоімунна патологія , маркери запального процесу , ліпідний обмін , ниркова патологія , патологія підшлункової залози , печінкова патологія.

Результати аналізів видаються від 1 до 3 діб.

У медичному центрі " Консиліум " працює спеціалізований магазин , де вам допоможуть підібрати компресійний трикотаж потрібного розміру і ступеня тиску. Широкий вибір моделей кращих світових виробників задовольнить найвибагливішого клієнта. Тут ви також можете придбати спеціальні засоби по догляду за ногами. Всі кошти в нашому магазині від відомого виробника - німецької торгової марки Gehwol ( Геволь ) , що виробляє засоби по догляду за ногами з 1868 року.

Фахівці

Хірург

Мануальний терапевт

Спеціаліст УЗД

Спеціалісти

Хірург, Спеціаліст УЗД, Мануальний терапевт, Судинний хірург

Відгуки про Медико-діагностичний центр "Консиліум"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук