Медичний порталУстановиДніпропетровськМедичний центрМедичний центр "Здорове покоління"

Медичний центр "Здорове покоління"

Медичний центр

Житловий масив "Тополь", вул. Запорізьке шосе, 38 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
пн.-пт. 8.30-19.00 сб-нд. 9.00-14.00
(056) 370-37-53, (056) 796-02-02
(093) 347-33-71
movchan.1948@mail.ru
Головний лікар
Дупленко Наталья Валерьевна
Сховати карту

Про установу

Медичний центр надає консультативні медичні послуги дорослим і дітям. Прийом ведуть педіатри, терапевти і вузькі фахівці таких напрямків: алергологія, гінекологія, гастроентерологія, отоларингологія, офтальмологія, кардіологія, хірургія, ортопедія, неврологія, нефрологія, судинна хірургія, імунологія, дерматологія.

У клініці на найсучаснішому обладнанні проводяться ультразвукові дослідження внутрішніх органів очеревини і заочеревинного простору, молочних залоз, м'язів і суглобів, лімфатичних вузлів, різних залоз, а також функціональні дослідження серцево-судинної системи і головного мозку. Не виходячи з будівлі медичного центру, пацієнт може здати всі аналізи для встановлення діагнозу.

Професійний масажист виконує всі види лікувального, оздоровчого та антицелюлітного масажу. Лікар рефлексотерапевт з великим досвідом роботи в європейських клініках проводить сеанси акупунктури і мануальної терапії. Клініка надає таку послугу, як виїзд лікаря терапевта, педіатра або вузького фахівця додому.

Спеціалісти

Алерголог, Гастроентеролог, Педіатр, Дерматолог, Отоларинголог (ЛОР), Ендокринолог, Мамолог, Санолог, Рефлексотерапет, Імунолог, Кардіолог, Спеціаліст УЗД

Відгуки про Медичний центр "Здорове покоління"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук