Медичний порталУстановиКривий РігМедичний центрМедицинский центр "Форманты" (клиника доктора Фролова)
Медицинский центр Форманты (клиника доктора Фролова)

Медицинский центр "Форманты" (клиника доктора Фролова)

Медичний центр , Клініка

район 96-го кварталу, вул. Рокоссовського, 2, пом.10. , Кривий Ріг, Дніпропетровська область
+38 (0564) 92-00-20
+38 (067) 12-28-848
+38 (093) 84-98-778
frolov1@ukr.net
Сховати карту

Про установу

Сучасна багатопрофільна приватна клініка в Кривому Розі, що надає медичні послуги на високому рівні за доступними цінами. Наші пріоритети - це індивідуальний підхід, бездоганний сервіс та гарантована якість.

Жителям Кривого Рогу та району клініка доктора Шаповалова (з 2011 року - клініка "Форманту") пропонує:

УЗД внутрішніх органів, УЗД сечостатевої системи (в т.ч. урологічне та гінекологічне УЗД), УЗД ендокринної системи (в т.ч.УЗИ молочних залоз і УЗД "щитовидки"), УЗД серця і судин, УЗД дітям (внутрішні органи, серце, нирки, щитовидна залоза, нейросонографія);

Послуги лікаря-гастроентеролога: консультація, призначення лікування, ЕКГ, аналіз крові, аналіз сечі, комплексне лікування з процедурами;

Послуги гінеколога: огляд, консультація, аналізи, призначення лікування, відеокольпоскопія, установка і видалення "спіралі", підлітковий гінеколог;

Послуги уролога: огляд, консультація, аналізи, призначення лікування, масаж простати, лікування простатиту;

Послуги дерматовенеролога: анонімна консультація, аналізи, лікування венеричних захворювань, лікування шкірних хвороб;

Послуги мамолога-онколога: огляд, консультація, призначення лікування;

Послуги ендокринолога: огляд, консультація, призначення лікування, діагностика гормональних порушень;

Великий досвід роботи на ринку приватних медичних послуг Кривого Рогу дозволяє фахівцям клініки надавати сервіс високого класу і користуватися стійкою репутацією професійного лікувально-консультаційного центру.

У своїй роботі ми використовуємо тільки нові технічні досягнення в різних сферах медицини. Ультразвукова діагностика Кривий Ріг у клініці здійснюється з допомогою двох сучасних апаратів Aloca 3500. Кольоровий доплер, принтер, багаточастотні датчики, якими оснащені прилади, дають можливість зробити УЗД в Кривому Розі максимально повним і точним.

Особливу увагу керівництво клініки приділяє обладнання гінекологічного кабінету. Зручні гінекологічні крісла, кращі індивідуальні гінекологічні набори, засоби місцевої анестезії, інструменти та обладнання для біопсії, відеокольпоскопії, радіохвильовий коагуляції і эксцизии - максимум того, що необхідно фахівця для діагностики і лікування. Все це дозволяє зробити лікування у гінеколога в Кривому Розі максимально ефективним, безпечним і комфортним.

У медичному центрі постійно функціонує власна сучасна медична лабораторія в Кривому Розі, що дозволяє виконувати широкий спектр аналізів, серед яких аналізи мазків на флору, урологічні дослідження, аналізи крові та сечі, аналізи на венеричні захворювання та хвороби шкіри у Кривому Розі в короткі терміни і з максимальною точністю. Важливо і те, що "Форманту" - сучасний медцентр в Кривому Розі, - співпрацює з незалежної лабораторії "Синево", що дозволяє виконувати навіть найскладніші дослідження протягом 2-4 днів.

Особливу увагу ми приділяємо кваліфікації наших фахівців, визнаної у місті і за його межами. Клініка "Форманту" пропонує медичні послуги Кривий Ріг досвідчених лікарів з багатим практичним досвідом роботи за своїм спеціалізаціями. Фахівці Клініки доктора Фролова (як раніше називався медичний центр) уважно стежать за актуальними науковими дослідженнями в кожній з областей, рекомендацій провідних фахівців медицини та фармакології в обстеженні та лікуванні.

Конфіденційність і увагу до клієнта - ключові принципи нашої роботи. Наш медичний центр Кривий Ріг - завжди комфортне, професійне і недороге обслуговування для всіх жителів міста.

Відгуки про Медицинский центр "Форманты" (клиника доктора Фролова)

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук