Медичний порталУстановиКиївКлінікаМедицинская клиника "Институт клеточной терапии"
Медицинская клиника Институт клеточной терапии

Медицинская клиника "Институт клеточной терапии"

Клініка , Косметологія, Лабораторія, Діагностичний центр, Поліклінка, Науково-дослідний інститут, Лікарня

пр. Космонавта Комарова, 3 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 9.00 - 18.00
+38 (044) 207-92-07
+38 (800) 50-11-64
info@stemcellclinic.com.ua
Сховати карту

Про установу

Ми живемо в дивовижний час: в епоху розвитку новітніх технологій, в тому числі і біотехнологій, розквіту клітинної та тканинної терапії, здатної допомогти впоратися з невиліковними раніше хворобами.
Стовбурові клітини - це одне з найдивовижніших відкриттів сучасної медицини, здатне змінити уявлення про лікування багатьох захворювань і дати людям головне - здоров'я, молодість, силу, довголіття, а часом і єдиний шанс - вижити.
Чим же так цікаві стовбурові клітини? Дослідження стовбурових клітин розширило наші знання про те, як цілий організм розвивається лише з одної клітини, і як нові, здорові клітини вже в дорослому організмі, замінюють пошкоджені. Вивчення властивостей стовбурових клітин розкрило широкі можливості для застосування клітинної терапії в лікуванні різних важких захворювань. Стовбурові клітини є родоначальниками і попередниками всіх типів клітин і тканин в організмі і володіють унікальним біологічним потенціалом. При трансплантації донорські стволові клітини не сприймаються організмом як чужорідні і можуть реалізувати свої вітальні (життєві) функції. У відповідь на появу сигнальних молекул стовбурові клітини мігрують у вогнище ушкодження, де запускають репаративні (відновні) процеси, а також диференціюються у відповідні спеціалізовані клітини і тканини. В результаті досягається ефект відновлення пошкоджених тканин і органів.
Кілька років тому в Києві було створено Інститут клітинної терапії - науково-дослідна, спеціалізоване, лікувально-діагностичний заклад, на базі якого відкрито клініку. Фахівцями Інституту клітинної терапії розроблені і впроваджені в медичну практику новітні наукові досягнення в області клітинних технологій, кріомедицини та немедикаментозних методів лікування. Унікальні авторські методики лікування стовбуровими клітинами захищені численними патентами і авторськими свідоцтвами, отримали міжнародне визнання і продемонстрували високу ефективність у клінічній практиці.
Основними напрямками діяльності Клініки є:

 • лікування за допомогою стовбурових клітин захворювань (інсульт, наслідки черепно-мозкових травм, розсіяний склероз, цукровий діабет, захворювання суглобів, серцево-судинні захворювання, гепатит, цироз печінки, реабілітація після хіміотерапії та ін), при яких не ефективна традиційна терапія;
 • терапія антистаріння (anti-age терапія) і омолоджування організму;
 • косметологія з використанням екстракту плаценти.

Важливу роль в успіху розвитку клітинної терапії грає клініка. Саме від професіоналізму фахівців, їх відповідальності, а також технологій, якими оснащено медичний заклад залежить наскільки дієвим буде лікування.

Наша Клініка оснащена сучасним обладнанням і має всі можливості для амбулаторного та стаціонарного лікування пацієнтів, а також проведення діагностичних досліджень та реабілітаційних заходів.

Фахівці надають висококваліфіковану медичну допомогу з діагностики, лікування і реабілітації хворих зі складними захворюваннями будь етіології, коли традиційні методи лікування не ефективні. Клініка має в своєму розпорядженні усіма медичними технологіями, які дозволяють в найкоротші терміни поставити діагноз і визначити коло проблем пацієнта.

Вашій увазі представляємо далеко не повний перелік захворювань, в лікуванні яких вдалося досягти хороших результатів, використовуючи клітинні технології, розроблені в Інституті клітинної терапії:
 • захворювання центральної і периферичної нервової системи: інсульти, реабілітація після інсультів та черепно-мозкових травм, розсіяний склероз, Хвороба Паркінсона, периферичні нейропатії, хвороба Альцгеймера;
 • ендокринні захворювання: діабет другого типу, ускладнення цукрового діабету першого і другого типу, гіпотиреоз;
 • аутоімунні захворювання: червоний вовчак, ревматоїдний артрит, хвороба Крона, гломерулонефрит;
 • серцево-судинні захворювання: ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, кардіоміопатії;
 • захворювання шлунково-кишкового тракту: цироз печінки, гепатит, наслідки гепатитів В і С, панкреатит, виразкова хвороба шлунка;
 • захворювання опорно-рухового апарату: артрити, артрози, остеохондроз хребта, дисплазія тазостегнових суглобів, травми, наслідки травм;
 • імунодефіцитні стани після хіміотерапії при лікуванні онкологічних хворих;
 • захворювання сечостатевої сфери: простатит, порушення потенції, порушення репродуктивної функції у чоловіків та жінок.
Лікувальні та оздоровчі Програми спрямовані не тільки на ефективне лікування важких хронічних захворювань, але і профілактику старіння і омолодження. Терапія антистаріння (anti-age терапія) із застосуванням біопрепаратів на основі стволових клітин і плаценти, розроблених фахівцями Інституту клітинної терапії, дозволяє загальмувати процеси старіння і домогтися відновлення організму на більш молодий і активний функціональний рівень.

Спеціалісти

Гінеколог, Косметолог, Терапевт, Фізіотерапевт, Хірург, Кардіолог

Відгуки про Медицинская клиника "Институт клеточной терапии"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук