Медичний порталУстановиРівнеМедичний центрМедичний кабінет «SANA»
Медичний кабінет «SANA»

Медичний кабінет «SANA»

Медичний центр

вул. Замкова, 23 , Рівне, Рівненська область
Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 10.00-15.00 (попередній запис), Нд: вихідний
+38 (0362) 43-06-23

+38 (067) 745-60-05
sana_rivne@ukr.net
Сховати карту

Про установу

Заснований медичний кабінет у 1999 р. Працюють в ньому лікарі акушери-гінекологи з багаторічним практичним  досвідом вищої кваліфікаційної категорії. Стаж роботи понад 15-17 років. Це – Мазур Роман Гаврилович, Кліщ Тамара Степанівна, Міськевич Ірина Миколаївна, Ярута Марія Іванівна.

Основним завданням жіночої консультації є надання якісних медичних послуг для населення  з використанням найсучаснішого медичного обладнання та технологій сучасної медицини, зокрема в  гінекології. Гінекологія – це область медицини, яка займається лікуванням захворювань жіночої сфери.

Медичний кабінет «Sana» – це кваліфіковані фахівці, налаштовані на постійне самовдосконалення та підвищення професійних здібностей, що дає можливість їхнім пацієнтам отримати найкращий можливий результат. Основними принципами роботи консультації є індивідуальний  підхід до кожного клієнта, уважне ставлення до проблеми пацієнта та бажання допомогти у її вирішенні. Зробіть своє спілкування із лікарем невимушеним, простим і зрозумілим для себе. Знайдіть у нас свого лікаря, який буде знати Ваші жіночі проблеми, та допоможе їх вирішити, а можливо і попередити в майбутньому. В цьому і полягає основний принцип медицини «краще попередити, ніж лікувати». Крім того ми цінуємо Ваш час та створюємо умови для більш комфортного обслуговування. Тому  Ви не будете чекати в черзі щоб потрапити до лікаря попередньо повідомивши про свій візит.

Не забувайте про важливість профілактичного огляду, який рекомендується спеціалістами проводити хоча би двічі на рік, що дійсно важливо, тому що 60-90 % захворювань можна попередити при вчасній діагностиці та відповідно проведеному в такому разі лікуванні. Пам’ятайте, що здорова жінка – це щаслива сім’я. Тому жіноче здоров’я та гінекологія пов’язані між собою речі і лікарі гінекологи нашого центру завжди готові  надати свої послуги.

Відгуки про Медичний кабінет «SANA»

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук