Медичний порталУстановиСевастопольМедичний центрМедичний центр "Зелена хвиля"
Медичний центр Зелена хвиля

Медичний центр "Зелена хвиля"

Медичний центр , Поліклінка, Лікувально-діагностичний центр

вул. Хрустальова, 44-В , Севастополь, Крим
+38 (0692) 57-24-57
Сховати карту
Філії:
Медичний центр "Зелена хвиля"
вул. Заміська балка, 4

Про установу

Лікувально -діагностичний центр " Зелена хвиля " складається з комплексу підприємств, що здійснюють медичну практику та мають ліцензії на право здійснення медичної діяльності .

Медична практика здійснюється на базі окремо розташованої чотириповерхової будівлі - спеціалізованого лікувально - діагностичного центру " Зелена хвиля" , розташованого за адресою: гір . Севастополь , вул. Заміська балка , 4 (центр міста , район ост . " Пожарова ", поруч з міським цирком ) . А також в орендованому приміщенні по вул. Хрустальова .

Підприємства комплексу " Зелена хвиля" в штаті мають таких основних фахівців :

-терапевт ,

-хірург ,

-дерматовенеролог ,

-гінеколог ,

-офтальмолог ,

- отоларинголог ,

-стоматолог ,

- рентгенолог ,

- гастроентеролог ,

-педіатр.

Вищевказані фахівці вищої , першої та другої атестаційних категорій .

Лікувально -діагностичний центр " Зелена хвиля " - унікальний у своєму роді і єдиний у місті , що надає весь комплекс медичних послуг від оформлення медичних комісій (водіїв , плавскладу , декретованих контингенту населення , а також осіб із шкідливими і небезпечними умовами праці ( профвреднікі ) , для поселення у гуртожитки , для вступників до ВНЗ , довідки для відвідування басейну і т.д.) і прийому окремих фахівців до діагностики та аналізів.

 На нульовому поверсі в будівлі по вул. Заміська балка , 4 працює ТОВ "Кримська діагностична лабораторія" , яке робить понад 500 досліджень крові , сечі , калу на власному новітньому обладнанні виробництва Голландії , Великобританії , США , Австрії і т.д. Велика частина досліджень проводиться на автоматичних аналізаторах провідних виробників ( Голландії , Великобританії , США , Австрії), що зводить ризик неточних результатів до мінімуму і підвищує діагностичну цінність результатів досліджень .

На першому поверсі можна пройти :

-профілактичні медичні огляди моряків;

-медичну комісію судноводіїв маломірних суден ,

-медичну комісію для водіїв , та інші ,

- отримати консультації окремих фахівців .

ПП " Медкомпані " має сертифіковану систему менеджменту якості відповідно до ISO 9001:2008 від 16.10.2013 - 15.10.2016г . Bureau Veritas Certification в Україні .

Також на першому поверсі працює служба "Домашній доктор " з цілодобовим виїздом фахівців додому .

На другому поверсі:

можна пройти медичні комісії для осіб з шкідливими і небезпечними умовами праці ( профвреднікі ) і декретованих контингенту ) та інші , отримати консультацію окремих фахівців ,

пройти курс навчання за санмінімуму (мається актовий зал),

зробити флюорографію органів грудної клітини на новітньому цифровому обладнанні ,

здати БАК аналізи.

Також на другому поверсі веде прийом стоматолог .

На третьому поверсі лікувально- діагностичного центру " Зелена хвиля" :

діє гастроентерологічний центр під керівництвом Литвинцева Наталії Анатоліївни , головного спеціаліста міста , лікаря вищої категорії , стаж роботи якої з гастроентерології становить понад 40 років ,

є обладнаний на 5 місць процедурний кабінет ( внутрішньом'язові ін'єкції , внутрішньовенні ін'єкції , крапельно (системи )) ,

працює кабінет УЗД , оснащений новим апаратом марки Тошиба , де проводяться дослідження органів черевної порожнини , нирок , сечостатевої та сечовидільної систем , ехокардіографія серця з допплеровским аналізом ( УЗД серця) , обстеження екстракраніальних судин ( дослідження судин шиї , доплерографія екстракраніальних судин шиї) , лімфовузлів , ультразвукове дослідження кінцівок ( артерій і вен верхніх і нижніх кінцівок).

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст), Терапевт

Відгуки про Медичний центр "Зелена хвиля"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук