Медичний порталУстановиТернопільМедичний центрМедичний центр "Віта Сана",
Медичний центр Віта Сана,

Медичний центр "Віта Сана",

Медичний центр

вул. Шпитальна 2 , Тернопіль, Тернопільська область
Пн.-Пт.: 09:00 - 18:00 Сб.: 09:00 - 13:00 Обід: 12:00 - 13:00
+38 (0352) 40-02-41
+38 (067) 199-32-32
+38 (099) 323-23-28
vita_sana@ukr.net
Головний лікар
Шидловский Виктор Александрович
Сховати карту

Про установу

Медичний центр "Віта Сана " заснований в 27.03.2007 р. , як приватне підприємство .Основним напрямком роботи підприємства є діагностика та неоперативне лікування патології щитовидної залози , підшкірної жирової основи . 

У большенстве регіонах України у зв'язку з природним дефіцитом йоду в біосфері і несприятливою екологічною ситуацією існує дуже високий рівень захворюваності вузловими утвореннями і кістами щитовидної залози.

     За даними різних авторів патологія щитовидної залози знаходиться на п'ятому місці за поширеністю серед іншого хронічної патологіі.Около половини дорослого населення мають проблеми з щитовидною залозою. Серед захворювань левова частка припадає на вузловий йододефіцитний колоїдний зоб і доброякісні новоутворення.

Основним методом лікування цієї патології є оперативне втручання , з усіма випливаючими наслідками : перебування в стаціонарі , наркоз , післяопераційний рубець на шиї і надалі " втрата " , як мінімум , однієї частини щитовидної залози.

     Медичний центр вперше на тереторії України пропонує гідну альтернативу хірургічному втручанню - НЕ оперативне лікування , новим малоінвазивним , високоефективним методом лазеріндуцірованой інтерстиціальної термотерапії , в основі якого є лікувальна дія діодного лазера на уражену ділянку тканини. Маніпуляція проводиться в амбулаторних умовах , не потребує спеціальної підготовки, не змінює звичайний для пацієнта ритм життя. Лікування і динамічне спостереження проводять висококваліфіковані фахівці.

Абсолютних протипоказань до застосування лазеріндуцірованой інтерстиціальної термотерапії немає.

Всі маніпуляції проводяться під УЗ контролем , сучасним апаратом TOSHIBA nemio XG .

Метод лазеріндуцірованой інтерстиціальної термотерапії розроблений американськими і російськими вченими. У 1996 році він впроваджений в широке клінічне застосування і на даний час ним користуються в провідних клініках Росії , Німеччини , Швейцарії , Італії , Австралії , Японії та інших країн. За цей період зібралося багато публікацій про ефективності та безпеки методу ЛІТТ та лікування вузлової патології щитовидної залози.

Відгуки про Медичний центр "Віта Сана",

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук