Медичний порталУстановиОдесаМедичний центрМедичний центр "Віта"
Медичний центр Віта

Медичний центр "Віта"

Медичний центр , Клініка

вул. Бригадна, 5/1 , Одеса, Одеська область
+38 (0482) 32-97-25
+38 (067) 487-83-59
+38 (095) 938-87-02
vita.marketolog@gmail.com
Сховати карту

Про установу

 

Наркологічна клініка "Віта" знаходиться в курортному районі міста Одеси - на 7 станції Великого Фонтану, в 15 хвилинах ходьби від мальовничого морського узбережжя.

Спеціалізація лікарів наркологічної клініки "Віта": лікування наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, харчової залежності, яка часто призводить до ожиріння, а також супутніх захворювань, неврозів і депресій. У нашій клініці надають професійну психологічну допомогу залежним і їх близьким, а також людям стресових професій.

Клініка "Віта" володіє широким спектром можливостей для комплексного лікування, в умовах стаціонару, денного стаціонару або амбулаторії. Курс лікування завжди підбирається індивідуально, виходячи з потреб конкретного хворого. Лікування проводиться повністю анонімно. Після курсу лікування наркоманії або алкоголізму застосовуються високоефективні нарко-та алкоблокатори пролонгованої дії.

Для пацієнтів, які страждають наркотичною або алкогольною залежністю, розроблений і успішно застосовується комплекс психотерапевтичних процедур. Кваліфіковані психологи клініки також надають допомогу рідним і близьким пацієнтів. У клініці діють групи психологічної взаємодопомоги.

Клініка оснащена найсучаснішим обладнанням, необхідною для лікування та проведення комплексної комп'ютерної діагностики організму. Ми приймаємо на лікування пацієнтів з різними стадіями захворювання - від початкової (після першого знайомства з наркотиками або алкоголем), до стадії тяжкою хронічною залежності.

 

Спеціалісти

Нарколог, Психіатр, Психолог, Психотерапевт

Відгуки про Медичний центр "Віта"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук