Медичний порталУстановиХарківМедичний центрМедичний центр "Віринея"

Медичний центр "Віринея"

Медичний центр , Лікувально-діагностичний центр

вул. Державинська, 1 , Харків, Харківська область
9.00 - 17.00
+38 (057) 756-58-39
Сховати карту

Про установу

Медичний компанія "Віринея" надає консультативні, діагностичні, лікувальні та профілактичні медичні послуги, спрямовані на виявлення причин захворювання та їх усунення.

Головний принцип компанії - індивідуальний підхід до пацієнта і комплексне використання різних лікувальних та оздоровчих методик.

Наша основна мета - підвищення загальної культури населення щодо власного здоров'я і допомогу в зміні якості життя кожної людини.

Дуже важливо: для обстеження, лікування та профілактики використовуються тільки безпечні методи. На відміну від інших медичних компаній, Віринея не орієнтована на призначення біологічно-активних добавок (БАДів). Можливості вибору методик лікування дуже широкі і індивідуальні. При виборі методу лікування обов'язково розглядаються новітні сучасні розробки в галузі медицини поряд зі старими, перевіреними досвідом багатьох поколінь.

Спеціалісти

Алерголог, Гомеопат (нетрадиційна медицина), Дієтолог, Рефлексотерапет, Кардіолог, Косметолог, Мануальний терапевт, Масажист, Невролог, Народна і нетрадиційна медицина

Відгуки про Медичний центр "Віринея"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук