Медичний порталУстановиВінницяМедичний центрМедичний центр "Вінальфамед"
Медичний центр Вінальфамед

Медичний центр "Вінальфамед"

Медичний центр , Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія

вул. Малиновського, 26 , Вінниця, Вінницька область
Понеділок-п\'ятниця: 8.00 - 20.00 субота 8.00 - 17.00
+38 (0432) 57-53-90
+38 (0432) 57-20-90
+38 (0432) 57-30-90
+38 (067) 443-03-83
+38 (063) 47-666-11
info@vinalfamed.vn.ua
Сховати карту

Про установу

Про Центр профілактичної медицини «ВінАльфа-Мед»

    
Принципи роботи
    
Наші переваги
    
Наша філософія
    
Важлива інформація для постетітелей

Центр профілактичної медицини «ВінАльфа-Мед» заснований в 2007 році.

Головна мета нашого центру - збереження здоров'я людини.

Не секрет, що здоров'я - це запорука красивої і повноцінного життя! Адже тільки здорова людина може отримувати задоволення від життя, наслаждатся повною мірою всім, що його оточує і навіть робити наш світ кращим! І коли йдеться про здоровя відразу з'являється питання про те, кому можна довірити це сокрвіще? Звичайно ж фахівців, лікарів, які націлені тільки на один результат - збереження здоров'я, а в разі наявності хвороби - одужання!

Ваше здоров'я у надійних руках

Спеціально з цією метою був основа Центр профілактичної медицини "ВінАльфа-Мед", в якому працюють тільки найкращі фахівці з різних галузей медецини, які абсолютно володіють своїми професійними навичками і готові боротися з будь-яким Вашим недугою! Центр профілактичної медицини "ВінАльфа-Мед", як швейцарські банки, в яких Ваше Здоров'я оцінюється нами як найдорожча цінність, надійно захищається і оберігається, знаходиться в повній безпеці! "ВінАльфа-Мед" ідеальний медичний центр для тих, хто піклується про своє здоров'я та здоров'я своєї родини. Адже всі фахівці работають за комплексною системою, яка гарантує не тільки лікування, а й діагностику та профілактику різних захворювань, що забезпечує вирішення Ваших проблем зі здоров'ям в межах одного медичного центру.

Готові прийти на допомогу

Фахівці клініки "ВінАльфа-Мед" завжди готові прийти на допомогу своїм пацієнтам, відповісти на всі їхні запитання, розвіяти страхи, побоювання та міфи, які стосуються хвороб, методів діагностики та лікування.

Медичний центр "ВінАльфа-Мед" - це ідеальний варіант для тих, хто піклується про своє здоров'я, хто цінує час і якість, чіткість і надійність.

Ваше здоров'я у надійних руках.

Основні принципи нашої роботи з Вами.

1. Високі етичні стандарти.

Ми поважаємо Вас. Це не просто медична етика чи деонтологія. І Ви - не просто пацієнт, якого ми колись поклялися захищати, і не просто - завжди правий клієнт, що наповнює касу. З цього боку Вас захищає закон. Справа в іншому.

Ви довірили нам своє здоров'я. Ви прийшли саме до нас. І ми повинні і хочемо бути гідними Вашої довіри і вибору.

2. Доказовий рівень медицини.

Ми не пропонуємо Вам ніяких сумнівних і недостовірних методів діагностики або леченія.Еффектівность всіх призначень, які видаються нашими лікарями, доведена науковими дослідженнями. Більше того, деякі з нових зарубіжних технологій, доступниз в нашій клініці сьогодні, були спеціально вивчені на ефективність і безпеку використання при тих захворюваннях, яким вони показані.

3. Об\'єктивність діагностики та лікування.

Вам не будуть призначені ті методи лікування та обстеження, в яких Ви реально не потребуєте. Ми не "розкручуємо" і не "розводимо" своїх пацієнто на аналізи та ліки. У цьому Ви можете бути впевнені. Всі методи діагностики і терапії, які Вам будуть запропоновані об'єктивно і дійсно показані саме Вам, при Вашій проблемі і за Вашої стані здоров'я.

4. Пріоритет турботи про Ваше здоров'я.

Наша мета завжди одна - зберегти і відновити Ваше здоров'я. Завдання, які Ви ставите перед нами можуть бути різними. Іноді Вам треба розв'язати конкретну проблему, позбавиться від турботи про неї. Іноді - Ви просто приходите, щоб здати аналіз або здійснити якусь процедуру. Все це Ви отримаєте. Але ми створені, навчалися і живемо для того, щоб допомагати і піклується про Ваше здоров'я. Для нас головне - це, а не яка-небудь конкретна медична послуга, яку Ви можете отримати в нашій клініці. Клініка - це не магазин, що продає ті чи інние методи діагностики та лікування. Ми запропонуємо Вам все, щоб досягти нашої мети. Ми думаємо про Ваше здоров'я.

5. Чесність і відкритість.

Ви завжди зможете отримати повну інформацію про медичні послуги клініки, їх вартість та умови обстеження або лікування. Ми не обіцяємо більше, ніж можемо Вам дати і не даємо вічних або яких-небудь подібних гарантій - це роблять тільки шарлатани. Гарантуємо Вам те, що ВИ не останеетсь з невирішеною проблемою. Зробимо все, щоб її вирішити.

Наші переваги.

Причини, чому Вам вигідно лікується саме у нас:

У клініці "ВінАльфа-Мед" працюють тільки професійні лікарі - лікарі вищої категорії з величезним досвідом роботи, кандидати медичних наук. Але єдиних критеріїв, за яким ми оцінюємо професіоналізм наших лікарів - це здоровий і задоволений пацієнт.

Найбільше в світі ми цінуємо здоров'я наших пацієнтів! А також час наших пацієнтів! Економлячи Ваш час, ми економимо Ваші нерви і Ваші гроші!

У нашій клініці Ви зможете пройти повну діагностику:

    
здати аналізи;
    
зробити УЗД;
    
отримати призначення на лікування, найширший компекс лікувальних / фізіотерапевтичних процедур і багато іншого.

Ми працюємо цілодобово і без вихідних!

Анонімність - це те, що ми можемо Вам гарантувати!

Наші ціни - доступні! Наша мета - Висококваліфікований сучасна допомогу, доступна кожному!

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта! У нашій клініці врачь не тільки призначить Вам розроблену схему лікування, але і допоможе вибрати прийнятну для Вас за сумою індивідуальну програму!

Всі використовувані в нашій практиці методи терапії враховують останні тенденції світової медицини, напрацювання лікарів, дослідників та науково-дослідних інститутів по всьому світу.

Клініка "ВінАльфа-Мед" працює вже 5 років! Щодня до нас приходить багато відвідувачів, що вирішили довірити нам найцінніше - своє здоров'я! Але більшу частину наших пацієнтів складають люди, які довіряють нам своє здоров'я протягом багатьох років! Друга за чисельністю категорія наших пацієнтів - це люди, які прийшли до нас по добрих рекомендаціями друзів, родичів, а також знайомих. Ми цінуємо кожного нашого відвідувача!

Треба пам'ятати, що помилковим може бути діагноз, поставлений без сучасних лабораторій та інструментальних методів обстежень, навіть дуже дослідним спеціелістом. Не займайтеся самолікуванням і ВИ ЗБЕРЕЖЕТЕ СВОЇ ГРОШІ І ЧАС!

Здоров'я Вам і благополуччя!

Наша філософія.

"ВінАльфа-Мед" - це клініка, що надає своїм клієнтам стабільно високого качетсва медичне обстеження в найбільш зручній формі.

Ми - команда однодумців, чесних і принципових, орієнтована на клієнта.

Ми прагнемо НЕ огранічіватся разової послугою при вирішенні проблем Вашого здоров'я, а надавати висококваліфіковану медичну допомогу при першій необхідності!

Ми переконані, що люди - це найбільший капітал для підприємства; висококваліфіковані, вмотивованість, ініціативні і здорові співробітники помножать потенціал будь-якої компанії. Міцне здоров'я - запорука гарного настрою та працездатності!

Ми віримо, що наші клієнти бачать в нас надійність і стабільність, готовність у будь-який момент прийти на допомогу.

Ми поважаємо індивідуальні відмінності в людях і приймаємо їх як належне; ми поважаємо особисті якості кожної людини і дбайливо ставимося до почуттів та емоцій наших клієнтів.

Ми гарантуємо збереження в таємниці всієї інформації про пацієнта.

Ми ставимося до людей так, як хочемо, щоб вони ставилися до нас.

Ми підтримуємо прагнення до співпраці, ініціативу, турботу про здоровий спосіб життя, прагнення насамперед запобігати захворювання.

Ми раді своїм партнерам, і старим і новим. Всі вони, як правило, з розряда клієнтів у категорію друзів.

Варто пам'ятати, що помилковим можеть бути діагноз, поставлений без сучасних лабораторій та інструментальних методів досліджень, навіть досвідченим фахівцем. Не займайтеся самолікуванням І ВИ збережете свої ГРОШІ І ЧАС!

ЗДОРОВ'Я ВАМ І БЛАГОПОЛУЧЧЯ!

Спеціалісти

Гастроентеролог, Кардіолог, Невролог, Педіатр, Терапевт, Спеціаліст УЗД, Сімейний лікар

Відгуки про Медичний центр "Вінальфамед"

Світлана

12.10.2016 в 15:11

22 вересня 2016 р. робила УЗД 32 тижня вагітності. Чекала в черзі, хоча записувалася заздалегідь! Пробула в кабінеті до 5 хв!!!! На мої питання не відповідали. Сказали у лікаря питати, чому болить живіт і що не так з дитиною. А у них все добре! Зранку я попадаю в лікарню з загрозою передчасних пологів!!! Усі просто плювалися від їхнього заключення! Усе можна було б побачити! Чому узістка цього не відмітила?! Зараз приймаю і гормони, і уколи, щоб легені у дитини відкрилися! Було велике бажання подзвонити і висварити. Та їм байдуже! У нашому місті багато гарних і спеціалістів, і клінік. Цю не рекомендую!!!! Стосовно гінеколога, яка працює там. Теж знайома з нею! У поліклінікі МВД де вона працювала. Я попала по знайомству. Вагітною стояла у неї на обліку до 6 місяця. Поки вона не сказала, що у дитини патологія голови! І сказала, що народиться з великою головою! Я так плакала, а потім втікла від неї до іншого лікаря, в державну лікарню. Все добре було. Хлопчик зараз гарнючий. 9 років. Славетній \"лікарші\" М.О.Ю привіт! Жахлива контора!!!22 вересня 2016 р. робила УЗД 32 тижня вагітності. Чекала в черзі, хоча записувалася заздалегідь! Пробула в кабінеті до 5 хв!!!! На мої питання не відповідали. Сказали у лікаря питати, чому болить живіт і що не так з дитиною. А у них все добре! Зранку я попадаю в лікарню з загрозою передчасних пологів!!! Усі просто плювалися від їхнього заключення! Усе можна було б побачити! Чому узістка цього не відмітила?! Зараз приймаю і гормони, і уколи, щоб легені у дитини відкрилися! Було велике бажання подзвонити і висварити. Та їм байдуже! У нашому місті багато гарних і спеціалістів, і клінік. Цю не рекомендую!!!! Стосовно гінеколога, яка працює там. Теж знайома з нею! У поліклінікі МВД де вона працювала. Я попала по знайомству. Вагітною стояла у неї на обліку до 6 місяця. Поки вона не сказала, що у дитини патологія голови! І сказала, що народиться з великою головою! Я так плакала, а потім втікла від неї до іншого лікаря, в державну лікарню. Все добре було. Хлопчик зараз гарнючий. 9 років. Славетній \"лікарші\" М.О.Ю привіт! Тому мені у ВінАльфа мед не пощастило((((

Додати відгук