Медичний порталУстановиСімферопольДитяча клінікаМедичний центр "Валу-Я" ("Валая")
Медичний центр Валу-Я (Валая)

Медичний центр "Валу-Я" ("Валая")

Дитяча клініка , Лабораторія

вул. Набережна, 69 Б , Сімферополь, Крим
+38 (0652) 704-110
+38 (050) 303-74-74
Сховати карту

Про установу

Наш медичний центр "Валу-Я" створений зусиллями провідних фахівців Криму в області педіатрії для того, щоб Ваші діти росли здоровими, і робить акцент на збереженні здоров'я, подарованого природою. Адже всім відомо, що профілактика завжди ефективніше і физиологичнее, ніж лікування.

Назва нашого центру походить від латинського слова «валеологія», що в перекладі означає "наука про здоров'я людини". "Валу-Я" - валеологія від "А" до "Я".

Предметом валеології є індивідуальне здоров'я та резерви здоров'я людини, а також здоровий спосіб життя.

Ми дбаємо про здоров'я дітей - нашого майбутнього - з перших днів життя!

Специфіка медичного центру "Валу-Я": обслуговування дітей особистим лікарем за договором. Розробляються індивідуальні програми медичного обслуговування (діють різноманітні дитячі медичні програми), лікувальний відділ вирішує всі проблеми, пов'язані зі здоров'ям нашого пацієнта і є його представником в лікувально-діагностичних установах, беручи участь в обговоренні плану та обсягу наданих медичних послуг. Ми можемо надати максимально широкий спектр медичних послуг, які може запропонувати як безпосередньо дитячий медичний центр, так і за допомогою виклику лікаря додому. У нас Ви можете оформити довідки для басейнів, дошкільних та шкільних установ, і т. д.

Метою роботи медичного центру «Валу-Я» є рання діагностика, профілактика, лікування і реабілітація. У нашому медичному центрі також проводяться школи для турботливих і думаючих батьків з питань здоров'я, правильного харчування і виховання дітей.

Наші фахівці нададуть вам наступну консультативно-діагностичну допомогу:
  • педіатрія;
  • дитяча гастроентерологія;
  • дитяча ортопедія;
  • дитяча неврологія;
  • дитяча офтальмологія;
  • дитяча отолярингология;
  • дитяча психологія та реабілітація.

Серед наших співробітників лікарі першої та вищої категорії, кандидати медичних наук, доценти кафедри дитячих хвороб Кримського Державного Медичного Університету. Регулярно запрошуються на консультації професора Кримського Державного Медичного Університету.

Нашим пацієнтам надана можливість проведення широкого спектру лабораторних досліджень на базі власної клінічної лабораторії, а також ультразвукових досліджень як на базі медичного центру, так і на дому.

Спеціалісти

Педіатр, Гастроентеролог, Невролог, Ортопед, Отоларинголог (ЛОР), Кардіолог, Офтальмолог (окуліст), Кардіоревматолог, Психолог, Лаборант, Спеціаліст УЗД

Відгуки про Медичний центр "Валу-Я" ("Валая")

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук