Медичний порталУстановиХерсонМедичний центрМедичний центр "Торнадо"
Медичний центр Торнадо

Медичний центр "Торнадо"

Медичний центр , Діагностичний центр, Поліклінка, Стоматологія

вул. Жовтневої революції, 37 , Херсон, Херсонська область
Пн-Пт: 8.00- 19.00, Сб: 8.00- 16.00
+38 (0552) 24-24-32
Головний лікар
Андреева Ирина Игоревна
Сховати карту

Про установу

Дорогі друзі, вже більше 17 років ми пропонуємо Вам все найкраще, що є в індустрії краси та здоров'я. Наша назва символізує швидкість і високу технологічність, адже Торнадо - це не тільки стихія, але і знаменитий олімпійський клас гоночних яхт, відомих у всьому світі, завдяки своїм неперевершеним характеристикам. У минулому, маючи славну спортивну кар'єру у збірній СРСР з вітрильного спорту і будучи капітаном яхти-катамарана класу "Торнадо", я усвідомив, що найважливіше - це надійна команда, в якій кожен є професіоналом своєї справи. Розуміння цього, дозволяє завжди бути першим. Довіряючи нам найголовніше - Ваше здоров'я, Ви можете бути впевнені в завтрашньому дні! Адже, наша репутація, як одного з провідних українських центрів, а також тисячі вилікуваних і вдячних пацієнтів, є найкращим тому подтвержденіем.Доверьте своє здоров'я професіоналам!

Гармаш Сергій Костянтинович

Президент Tornado Medical Group, Пластичний хірург, Спеціаліст в галузі естетичної та лазерної медицини, Голова медичної організації "Консолідація"

Фахівці

Дерматолог

Терапевт

Хірург

Гінеколог

Спеціалісти

Спеціаліст УЗД, Стоматолог, Гастроентеролог, Педіатр, Терапевт, Гематолог, Алерголог, Ендокринолог, Дерматолог, Дієтолог, Гірудотерапевт, Онколог, Хірург, Кардіолог, Трихолог, Сексолог / сексопатолог, Гінеколог

Відгуки про Медичний центр "Торнадо"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук