Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний Центр Сучасної Флебологія
Медичний Центр Сучасної Флебологія

Медичний Центр Сучасної Флебологія

Медичний центр

вул. Почайнинська, д. 25/49 , Київ, Київська область
понеділок-субота: 9.00 - 20.00
+38 (044) 495-7-595
+38 (044) 495-7-596
+38 (096) 44-95-765
+38 (063) 56-57-397
info@phlebologia.kiev.ua
Сховати карту

Про установу

За час існування наш флебологической Центр виробив свої принципи роботи - високий професіоналізм, індивідуальний підхід до клієнтів, багаторівнева діагностика і високоякісне лікування варикозу, відповідальність за кінцевий результат.
У нашій клініці апробовані і широко застосовуються новітні прогресивні методи лікування варикозного розширення вен, у більшості випадків дозволяють обходитися без травмуючих операцій. Після методів лікування застосовуються в клініці, пацієнт в той же день може вставати на ноги.
Успішно використовуються оригінальні методики безшовного видалення варикозних вен, операції із застосуванням малотравматичних методів, що дозволяють хірургу проводити операції через невеликі проколи.
Більше 30% пацієнтів з варикозною хворобою звертаються до нас на підставі рекомендації своїх знайомих, що вже пройшли лікування в Центрі.
У клініці прийом ведуть фахівці-судинні хірурги, УЗД-діагностики і лікарі флебологи вищої категорії, кандидати медичних наук.
Доповіді на конференціях, наукові, науково-популярні статті у вітчизняних журналах, різноманітні наукові дослідження в галузі флебологии, виступи в телевізійних і радіо-передачах - далеко не весь коло інтересів фахівців нашого центру.
У медичному центрі склався чудовий колектив з висококласних лікарів - діагностів, хірургів, чарівних і дбайливих медсестер, які допомагають лікарям робити свою велику справу.
Усі лікувальні процедури виконуються фахівцями Медичного Центру Сучасної Флебологія з найкращим результатом і в найкоротші терміни.

Фахівці

Хірург

Судинний хірург

Флеболог

Спеціалісти

Флеболог, Судинний хірург, Хірург, Спеціаліст УЗД, Функціональна діагностика

Відгуки про Медичний Центр Сучасної Флебологія

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук