Медичний порталУстановиВінницяМедичний центрМедичний центр "Слаомед"
Медичний центр Слаомед

Медичний центр "Слаомед"

Медичний центр , Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія

Хмельницьке шосе, 96 , Вінниця, Вінницька область
+38 (0432) 69-41-40
+38 (0432) 50-28-80
+38 (0432) 46-97-25
Fax: +38 (0432) 50-28-81
slaomed@ukr.net
Сховати карту

Про установу

Основні напрямки діяльності центру: рання і своєчасна діагностика різних захворювань терапевтичного, гінекологічного, урологічного профілів, ведення хворих з хронічними захворюваннями, проведення курсів лікування в умовах денного стаціонару.

Майже всі наші лікарі - фахівці вищої категорії, багато з них є кандидатами і докторами наук, експертами у своїй галузі, і мають за плечима більше 8-10 років стажу. Наші лікарі постійно вдосконалюють свій професійний рівень. У рамках медичного центру постійно проводяться лікарські семінари, відбувається обмін досвідом.

У нашому центрі Вам буде наданий уважний прийом з боку лікарів, які використовують класичні принципи обстеження та лікування пацієнтів, а також власні авторські запатентовані методики, дана професійна консультація. У медичному центрі створені всі умови для діагностики складних клінічних випадків і підбору адекватної терапії та, при необхідності, розписана індивідуальна схема лікування.

Кожен лікар центру має достатньо часу для роботи з пацієнтом і величезні технічні можливості інструментальної та лабораторної діагностики.

У нас Ви можете здати всі види аналізів (біхіміческій аналіз крові, діагностика ТОРЧ-інфекцій, визначення рівня гормонів і онкомаркерів) і пройти обстеження за допомогою таких методів, як фиброгастроскопия, фіброколоноскопії, Сігмоскопія, ректороманоскопія, кольпоскопія, діагностика Helicobacter pylory, ЕКГ (у тому числі і добове моніторування - холтер), реовазографія, реоцефалографія, спірографія, всі види УЗД (черевної порожнини, серця, молочної та щитовидної залоз, гінекологічне - вагінальне, обстеження вагітних, доплерографія нижніх кінцівок і судин шиї).

Зручне розташування клініки, новітнє обладнання, висококласні фахівці, доступні ціни - результат нашого прагнення до комфортного і якісного обслуговування.

Фахівці

Гінеколог

Кардіолог

Ендокринолог

Гастроентеролог

Спеціалісти

Гінеколог, Дерматолог, Кардіолог, Масажист, Спеціаліст УЗД, Гастроентеролог, Ендокринолог

Відгуки про Медичний центр "Слаомед"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук