Медичний порталУстановиРівнеМедичний центрМедичний центр східної та нетрадиційної медицини "Дім Здоров'я"
Медичний центр східної та нетрадиційної медицини Дім Здоров'я

Медичний центр східної та нетрадиційної медицини "Дім Здоров'я"

Медичний центр

вул. Гагаріна, 29 , Рівне, Рівненська область
Пн-Пт: 8.00-20.00; Сб: 8.00-14.00; Нд-вихідний
+38 (0362) 22-79-16

+38 (067) 364–49–74
+38 (093) 454–43–15
Fax: +38 (0362) 22-79-16
info@dz.rv.ua
Головний лікар
Белов Виктор Васильевич
Сховати карту

Про установу

Медичний центр "Дім Здоровья" – заснований в лютому 2001 р.

Основні напрямки діяльності медичного центру – діагностика та комплексне лікування хронічних захворювань. У своїй практиці спеціалісти центру об’єднали та успішно використовують новітні методики інформаційної медицини та, перевірені часом, методи східної медицини.

Діагностика в «Домі здоров’я» проводиться методом вегето-резонансноготестування на спеціальних апаратно-програмних комплексах.

Півтори години – і досвідчені лікарі, які пройшли спеціальну підготовку в Києву та Москві, нададуть вам повну інформацію про стан всіх органів та систем, визначать наявність вірусів, алергенів, гельмінтів, грибків та ступінь геопатогенного, радіаційного, токсичного та психологічного навантаження на організм.

Ми переконані, що запорукою гарного здоров’я є міцний імунітет, коли захисні функції організму працюють безвідмовно.  Стреси, перевтома, шкідливі звички послаблюють природний захист, і це робить організм відкритим для проникнення різноманітних інфекцій. Саме вони і є основною причиною багатьох захворювань.

Центр використовує новітні прилади для знищення хвороботворних мікроорганізмів, а процедури на спеціалізованому медичному обладнанні сприяють гармонізації енергетики та посиленню внутрішніх резервів хворої людини.

Ми вміємо та любимо допомагати людям відновлювати здоров’я. Широкий спектр послуг та процедур направлений на очищення організму та природне відновлення його захисних функцій:

  • голкорефлексотерапія;
  • масажні процедури;
  • біоенерготерапія;
  • гідроколонотерапія;
  • гірудотерапія;
  • озонотерапія та ін.

Якість – це наш стиль. За роки своєї роботи «Дім здоров’я» зарекомендував себе як успішний та професійний медичний центр. В травні 2007 року «Дім здоров’я» став переможцем регіонального конкурсу «100 найкращих товарів та послуг», а вже в листопаді 2007 – переможцем Всеукраїнського конкурсу «100 найкращих товарів та послуг».

Колектив медичного центру – це висококваліфіковані лікарі-професіонали. Кожен спеціаліст «Дома здоров’я» не просто виконує свої обов’язки, він неодмінно співпрацює зі своїми колегами. Тому що всіх нас об’єднує одна спільна місія – робити людей здоровими. Позитивний настрій, тактовність, дружелюбність, згуртованість – відмінна риса нашого колективу.

Спеціалісти медичного центру використовують індивідуальний підхід - для кожного клієнта розроблюється особиста комплексна схема лікування. За плечима лікарів «Дому здоров’я» досвід роботи, перемоги над хворобами та визнання пацієнтів. Наш заклад працює з 2001 року, і за цей час сотні  людей повернули втрачене здоров’я.

Лікувально-діагностичний центр «Дім здоров’я» стрімко  розвивається. До нас приїздять люди з усіх регіонів України, а також - з Росії, Ізраїлю, Італії, Іспанії. Ми працюємо за принципом денного стаціонару. До послуг наших іногородніх клієнтів – проживання в комфортабельних номерах за прийнятну ціну. Оригінальна апаратура та сучасні лікувально-діагностичні методики дозволяють приймати пацієнтів різних вікових груп, тобто працювати за принципом сімейної медицини.

Наш девіз: «Все для пацієнта, все заради його здоров’я».

Фахівці

Рефлексотерапет

Гінеколог

Ендокринолог

Терапевт

Психолог

Мануальний терапевт

Гірудотерапевт

Озонотерапевт

Спеціалісти

Рефлексотерапет, Гінеколог, Ендокринолог, Терапевт, Психолог, Мануальний терапевт, Гірудотерапевт, Озонотерапевт

Відгуки про Медичний центр східної та нетрадиційної медицини "Дім Здоров'я"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук