Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Савон"
Медичний центр Савон

Медичний центр "Савон"

Медичний центр , Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія

вул. Андріївський узвіз, 38 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 8.00 - 21.00 Сб-Нд: 10.00 - 18.00
+38 (044) 279-46-20
+38 (044) 279-82-68
+38 (044) 270-57-58
+38 (044) 279-13-71
savon_admin@ukr.net
Сховати карту

Про установу

Медичний Центр "Савон" - це багатофункціональний заклад, який з 2002 р. надає консультативно-лікувальні та діагностичні послуги.
Центр працює за такими основними напрямками:
- Акушерство та гінекологія;
- Урологія;
- Терапія;
- Ендокрінологія;
- Ультразвукова діагностика;
- Лабораторна діагностика (більше 500 різновидів аналізів);
Лікарі Центру тісно співпрацюють для досягнення максимального ефекту при вирішенні будь-яких проблем зі здоров'ям наших пацієнтів.
Основними принципами роботи фахівців МЦ "Савон" є індивідуальний підхід до кожного пацієнта і використання найсучасніших методик діагностики та лікування різних захворювань, в тому числі викликаними інфекціями, які передаються статевим шляхом (хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, герпес, папіломавірусна інфекція та інші). Лікарі Центру використовують при лікуванні, як традиційні медикаментозні методи лікування, так і альтернативні (фітотерапія, рефлексотерапія, лазеротерапія, Антигомотоксична терапія і т.д.)
Особливу увагу гінекологи МЦ "Савон" приділяють діагностики та лікування захворювань шийки матки (ерозії, дисплазії і так далі). Для цього Центр оснащений найсучаснішим обладнанням, що дозволяє виявити і усунути патологію на ранній стадії, а також виявити її причину і здійснити профілактику. Всі дослідження, які проводяться в центрі, документуються.
Зокрема, при проведенні кольпоскопії (метод дослідження шийки матки спеціальним апаратом - кольпоскопом), за допомогою відеокамери зображення передається на комп'ютер і фіксується в папці пацієнтки, а самій пацієнтці видається фотографія (фотодіагноз). Для лікування ерозії та дисплазії шийки матки застосовуються найсучасніші методи (кріотерапія, радіохвильова терапія).
Зверніть увагу, що з жовтня 2012 р. в МЦ "Савон" впроваджені нові сучасні методи діагностики та лікування різних патологій шийки матки - радіохвильова хірургія та аргоноплазмові аблация.
Також у нашому Центрі Ви зможете пройти обстеження для виявлення причин чоловічого та жіночого безпліддя, невиношування вагітності, порушення менструального циклу, і отримати рекомендації щодо лікування і профілактики цих патологій, а також отримати консультацію щодо методів контрацепції і допомогу в підборі засобів, які є оптимальними саме для Вас.
При необхідності Ви можете отримати консультацію фахівця вузького профілю: ендокринолога, імунолога, гастроентеролога, дерматолога й іншого.
УЗ-ДІАГНОСТИКА в МЦ "Савон" здійснюється за допомогою нового сучасного апарату, виробництва фірми "ALOKA" (Японія).
Дослідження різних органів і систем проводять висококваліфіковані фахівці, які мають досвід роботи в найкращих клініках міста.
Також ми здійснюємо ультразвуковий моніторинг внутрішньоутробного розвитку плоду і пренатальний скринінг з метою раннього виявлення патології розвитку плоду.
Медичний Центр "Савон" має власну атестовану клініко-діагностичну лабораторію, в якій представлений широкий спектр лабораторних досліджень:
- Загальноклінічні (аналізи крові, калу, сечі);
- Біохімічні;
- Гормональні;
- Бактеріологічні іцітологіческіе;
- Імунологічні;
- Діагностика патології вагітності;
- Дослідження на наявність інфекцій, які передаються статевим шляхом (різними методами, у т.ч. ПЛР);
- Дослідження на TORCH-інфекції;
- Онкомаркери;
- Та багато інших.
Для проведення лабораторних аналізів ми використовуємо сучасне обладнання, таке як Сobas e 411, Humalyzer, Rayto Rt-2100 c, Micros 60 і тест-системи провідних світових виробників, що дозволяє нам гарантувати високу якість досліджень. Взяття зразків для дослідження в нашому Центрі проводиться тільки висококваліфікованим персоналом в комфортних умовах. Всі фахівці Медичного Центру володіють інформацією щодо правил взяття аналізів та факторів, які здатні вплинути на результат дослідження, а також інформацією про правила підготовки до лабораторних аналізах.

Спеціалісти

Акушер, Гінеколог, Терапевт, Ендокринолог, Уролог, Спеціаліст УЗД

Відгуки про Медичний центр "Савон"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук