Медичний центр "Пульс Медика"

Лікувально-діагностичний центр

вул. 23 Серпня, 34 , Харків, Харківська область
пн-пт.: 9.00 - 19.00 сб.: 9.00 - 16.00
+38 (057) 764-10-24
+38 (098) 435-60-90
pulsmedika@yandex.ru
Сховати карту

Про установу

 

Послуги: Лікування мігрені, Кардіологія, УЗД, Лікування варикозного розширення вен без операції, Лікування болів в спині методом озонотерапії, Лікування міжхребцевих дисків, Педіатрія.

Обстеження організму, аналізи і підготовка до них, обтяжлива лікування - заняття не з приємних. Не дивно, що часто ми йдемо на обстеження організму та лікування, коли це стає життєво необхідним.

Діагностичні дослідження ми проводимо з вищих стандартів, прийнятим у США та Євросоюзі. Всі види обстеження ми виконуємо на сучасному обладнанні "Преміум-класу" від брендових фірм-виробників. Це дозволяє виявляти найменші відхилення від норми і з високою точністю ставити діагноз.

Сумлінне і жалісливе ставлення до пацієнта є візитною карткою нашої клініки.

Індивідуальний підхід у лікуванні ми реалізуємо, грунтуючись на сучасних поглядах і рекомендаціях ВООЗ, що забезпечує найкращі результати.

При цьому ми не тільки переймаємо передовий досвід провідних спеціалістів та клінік. Високий рівень кваліфікації наших співробітників, широкі діагностичні можливості дозволяють нам займатися науковою діяльністю. Наші лікарі з успіхом виступають на конференціях і симпозіумах, друкують свої роботи в престижних медичних виданнях. Ексклюзивні методики діагностики та лікування ряду актуальних захворювань розроблені нашими докторами в стінах нашої клініки.

 

Відгуки про Медичний центр "Пульс Медика"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук