Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Olymed"
Медичний центр Olymed

Медичний центр "Olymed"

Медичний центр

вул. Метрологічна, 6 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 9.00 - 18.00


+38 (067) 434-22-76
Fax: +38 (044) 526-49-00 +38 (044) 526-49-01 +38 (044) 526-49-02
Сховати карту

Про установу

Центр комплексної допомоги в гастроентерології, що відповідає всім вимогам сьогоднішнього дня. Співпраця зі швейцарськими колегами високопрофесійних гастроентерологів GastroZentrum Hirslanden Zurich.

Висока поширеність захворювань травної системи, включаючи передракові стани, являє собою загрозу для кожної сім'ї і населення в цілому. Наші пацієнти отримують консультативну, діагностичну і навіть миниинвазивную хірургічну допомогу в необхідному обсязі. Ми знаємо, як контролювати стан Вашого здоров'я. Ми допоможемо Вам досягти максимально достовірного результату.

Ми єдиний центр, де всі складові успішної медичної допомоги зійшлися в одному місці. Ми оснащені останніми моделями діагностичного і лікувального обладнання, забезпечуємо нашим пацієнтам медикаментозний сон, комфорт і безпека. Ми укомплектовані навченим персоналом і співпрацюємо з самими авторитетними колегами України і Швейцарії. Наш механізм добре продуманий і не містить зайвих деталей. Ми не тільки лікуємо, але і ділимося досвідом. Ми - центр, по якому звіряють годинники інші. Так буде завжди, оскільки по-іншому бути і не може.

Фахівці

Гастроентеролог

Хірург

Ендоскопіст

Онколог

Спеціалісти

Гастроентеролог, Ендоскопіст, Онколог, Хірург

Відгуки про Медичний центр "Olymed"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук