Медичний порталУстановиЧернівціМедичний центрКлініка "Оксфорд Медікал Черновці"
Клініка Оксфорд Медікал Черновці

Клініка "Оксфорд Медікал Черновці"

Медичний центр , Косметологія, Стоматологія, Жіноча консультація, Клініка

пр-т. Незалежності, 121 А , Чернівці, Чернівецька
Пн-Сб: 9.00 - 19.00
+38 (0372) 51-01-02
+38 (050) 988-11-56
oxford.chernovzi@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Клініка "Оксфорд Медікал Чернівці" відкрилася в 2011 р. і пропонує послуги відділень урології, проктології, гінекології, стоматології та косметології.

Клініка оснащена новітнім обладнанням та практикує виключно безопераційні методи лікування.

Фахівці клініки пропонують малоінвазивні і безопераційні методи лікування таких поширених захворювань прямої кишки, як геморой, поліпи або свищі.

У відділенні урології успішно лікують проблеми чоловічого здоров'я: гострий і хронічний простатит, еректильну дисфункцію, позбавлять передчасного сім'явиверження.

Гінекологічне відділення клініки "Оксфорд Медікал Чернівці" - це кращі методи в сучасній гінекології. Повний спектр медичних послуг у поєднанні з ультразвуковою діагностикою дозволять отримати своєчасну і якісну допомогу в області гінекології та жіночого здоров'я в цілому.

Ми надаємо всі види стоматологічних послуг від ультразвукової чистки зубів до складних операцій з протезування, використовуючи найкращі матеріали та ефективні знеболювальні засоби.

Лікарі-косметологи клініки "Оксфорд Медікал Чернівці" пропонують скористатися апаратними процедурами безопераційної ліпосакції Exilis, ін'єкційними методиками.


Відгуки про Клініка "Оксфорд Медікал Черновці"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук