Медичний порталУстановиСевастопольМедичний центрМедичний центр "МЕДИУР СЕРВІС"
Медичний центр МЕДИУР СЕРВІС

Медичний центр "МЕДИУР СЕРВІС"

Медичний центр

вул. Адмірала Октябрського, 19 , Севастополь, Крим
Пн-Пт: 8.00 - 16.00
+38 (0692) 94 09 36
Сховати карту

Про установу

Медичний центр "МЕДИУР-СЕРВІС-КОМ" пропонує жителям Криму новітні методики лікування сечокам'яної хвороби за допомогою ультразвуку на сучасному медичному обладнанні!

БЕЗКОНТАКТНА ЛІТОТРИПСІЯ в Севастополі - (дроблення каменів у нирках)- АЛЬТЕРНАТИВА ОПЕРАЦІЇ, при лікуванні сечокам'яної хвороби (СКХ)!

Не потрібно анестезії та хірургічного втручання, яке НЕМИНУЧЕ при будь-яких інших видах литотрипсий (дробленні лазером або контактним литотриптором)!

Найбільший позитивний досвід лікарської практики при дроблення каміння в Криму! За час роботи з 2007 р. - більше тисячі вдячних пацієнтів !!!
Інформація про літотрипсії

Апаратна літотрипсія в Севастополі(дроблення каменів у нирках) - це нове слово в лікуванні сечокам'яної хвороби (СКХ).

Існує два основних способи літотрипсії: контактний і безконтактний.

- Контактна літотрипсія передбачає "проникнення" апарату (інструменту), підведення його до конкременту (каменю) і руйнування останнього контактним способом. Що визначає відомі незручності і дискомфорт.Кроме того, контактна літотрипсія призначена для руйнування конкрементів НЕ ВИЩЕ нижньої третини сечоводу.

- Безконтактна літотрипсія позбавлена позиційних недоліків контактної і здатна боротися з конкрементами не тільки в нижній третині сечоводу, але і в будь-якому іншому місці їх локалізації. Природно, це передбачає набагато більш складний рівень апаратури. Такою апаратурою є екстракорпоральний (безконтактний) літотриптор.

Принцип дії літотриптора.
Схематично це виглядає так: Цифровий рентген-приціл "знаходить" конкремент (камінь). До пацієнта збоку (зверху або знизу...) підводиться ударно-хвильова "пушка" і проводиться руйнування каменю. Ніяких апаратних (інструментальних) ВТРУЧАНЬ (проникнень) безконтактним литотриптором НЕ ПРОВОДИТЬСЯ!

Слід пам'ятати, що будь-яка літотрипсія (як контактне, так і безконтактная) не передбачають знищення конкременту (каменю). Літотриптор руйнує камінь і, після цього, пісок і фрагменти, повинні самостійно відійти (вийти). Лікуючий лікар призначає необхідний курс лікування, що сприяє швидкому відходу (видалення) роздроблених конкрементів.

Неприпустимо приймати якісь препарати без консультації з лікуючим лікарем! Недопустимо самостійно змінювати або не виконувати призначення лікаря!

Літотриптор "ARGEMET" - один з найбільш сучасних і високотехнологічних апаратів створених на сьогоднішній день в світі.

Безконтактної літотрипсією на базі 1-ї міської Лікарні м. Севастополя ми займаємося з 2007 року. В кінці 2010 року апарат німецької фірми "Дорньє" був замінений на більш новий апарат фірми "ARGEMET". За ці роки безконтактну літотрипсію у нас пройшли більше тисячі пацієнтів. Це якраз ті випадки, коли обійшлися без операцій.

Завжди потрібно пам'ятати, що ЛІТОТРИПСІЯ - це АЛЬТЕРНАТИВА ОПЕРАЦІЇ!

Спеціалісти

Терапевт

Відгуки про Медичний центр "МЕДИУР СЕРВІС"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук