Медичний порталУстановиДонецькМедичний центрМедичний центр "Медітек лайн"
Медичний центр Медітек лайн

Медичний центр "Медітек лайн"

Медичний центр

вул. Лівобережна, 9 , Донецьк, Донецька область
Пн-Пт: 9.00-17.00, Сб: 9.00-15.00
+38 (062) 312-71-38
+38 (099) 109-14-18
meditek-line@mail.ru
Сховати карту

Про установу

Медичний центр " Медітек лайн" цінує Вас , саме тому нашим основним завданням є лише НЕОБХІДНА призначення обстежень і аналізів для встановлення діагнозу. Відгуки пацієнтів говорять самі за себе.

Медичний центр " Медітек Лайн " був створений в 2010 році і є багатопрофільним амбулаторно - поліклінічним медичним закладом (тобто поліклінікою ) , у штаті якого трудиться справжня команда фахівців у різних галузях медицини , озброєних широким спектром діагностичних інструментів.

Це сучасний медичний центр в Донецьку для дорослих і дітей з найкращим співвідношенням ціна / якість на базі світових стандартів.

Гідне оснащення медичного центру дозволяє комплексно підходити до проблеми , а саме - проводити повний спектр процедур щодо попередження , діагностики та лікування різних захворювань

Вже за рік роботи медичний центр " Медітек лайн" завоював тверду репутацію відповідальної і надійної клініки серед пацієнтів.

Наш медичний центр підтримує тісні зв'язки з фахівцями клінік Ізраїлю (зокрема клініка " Bikurofe " міста Хайфа , www.bikurofe.co.il ) , маючи можливість в будь-який момент обмінятися досвідом з колегою - лікарем. З постійної співпраці з кращими клініками підтримуються наші принципи надання медичної допомоги пацієнтам.

У медичній практиці все залежить від кваліфікації , досвіду та особистих якостей лікаря , тому « Медітек лайн» запросив на роботу фахівців з великою лікарською практикою в державному і приватному секторах медицини.

У нас ви можете розраховувати на допомогу фахівців вищої категорії за такими напрямами:

трихолог

Дермотовенеролог

терапевт

гастроентеролог

дієтолог

невропатолог

окуліст

ЛОР лікар

УЗД - кабінет

Медичний центр " Медітек лайн" в Донецьку проводить лазеротерапію на сучасних низькодозовані терапевтичних лазерних апаратах за напрямками: офтальмологія (унікальний апарат з насадкою «очки» ) , отоларингологія , неврологія , дерматологія .

Працює кабінет прессотерапии для тих , хто хоче позбутися зайвої ваги , в'ялості шкіри , поліпшити кровообіг в кінцівках , зняти набряки різного походження , біль у м'язах ( комп'ютерний апарат - чотири процедури в одному! ) Закріпити результат Вам допоможуть:

Термоактивні сухі антицелюлітні обгортання.

Медичний центр " Медітек лайн" оформляє такі види медичних довідок в Донецьку за одне звернення пацієнта:

медична довідка для водія щодо придатності до керування транспортними засобами всіх категорій , навчання в автошколі - форма 083 / о

медична довідка для отримання дозволу на зброю - форма 127 / о

медична довідка для абітурієнтів, які вступають до вищих навчальних закладів (ВНЗ ) , технікуми , середні спеціальні навчальні заклади , професійно - технічні училища - форма 086 / у

медична довідка для відвідування басейну , спортивної секції

Документи, необхідні для отримання медичної довідки форми 083 / о та 127 / о :

паспорт ( або ксерокопія )

два фото 3х4 або 5х6

сертифікат нарколога та психіатра (для довідки на зброю - форма 127 / о)

Лабораторні аналізи будь-якого профілю забезпечуємо на базі найточнішою і солідною Центральної Науково- Дослідницької Лабораторії Донецького Національного Медичного Університету ім. М. Горького ( 16 наукових співробітників : 5 докторів медичних наук , 6 кандидатів медичних і біологічних наук , 19 висококваліфікованих фахівців лабораторно - допоміжного персоналу , відділи патоморфології , медичної хімії , молекулярно -генетичних досліджень , група впровадження результатів НДР ) .

Гуманні та соціально низькі ціни , уважне ставлення лікарів , точне призначення обстежень.

Ми надаємо послуги для всієї родини - прийом дорослих і дітей.

Здійснюється запис на прийом у зручний для Вас час.

Ми співпрацюємо з провідними фахівцями Донецька!

Для Вас консультації доцентів , професорів кращих клінік Донецької області.

Спеціалісти

Невролог, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Терапевт

Відгуки про Медичний центр "Медітек лайн"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук