Медичний порталУстановиОдесаМедичний центрМедичний центр "Медінар"
Медичний центр Медінар

Медичний центр "Медінар"

Медичний центр

вул. Словьянська, 31 , Одеса, Одеська область
+38 (048) 702-78-59
+38 (048) 703-89-01
+38 (098) 497-58-89
medinar_odessa@mail.ru
Сховати карту

Про установу

Лікування різного роду залежностей: наркотичної, алкогольної, ігрової, харчової, комп'ютерної; надання кваліфікованої психотерапевтичної допомоги при депресіях, неврозах, безсонні, кризових ситуаціях.

Концепція медичного центру полягає в тому, що залежність формується спочатку в підсвідомості людини і тільки потім проявляється на фізичному рівні. Тому залежність неможливо вилікувати тільки медикаментозно, без виявлення та усунення "збійної програми" в підсвідомості людини, що привела його до важкої хвороби. Фахівцями центру "Медінар" розроблена програма лікування, яка включає в себе три етапи:

  • відновлення нормальної життєдіяльності організму пацієнта (медикаментозне лікування)
  • психологічна реабілітація
  • формування навичок життя поза залежністю.

Медичний центр "Медінар" повертає людині його споконвічне уявлення про себе, прибираючи пам'ять про алкоголі, наркотиках, азартних іграх і те, що з ними пов'язано.

Лікування наркоманії:

Медичний центр "Медінар" застосовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта в залежності від дози і виду раніше вживав наркотики. Використовує нові й ефективні методики, в тому числі і кілька способів позбавлення хворого від абстинентного синдрому (ломки).

Дані процедури дозволяють очистити організм від наркотичних речовин абсолютно безболісно!

Ми застосовуємо всі психотерапевтичні методики визнані ефективними, використовуємо найсучасніші лікарські препарати. За бажанням пацієнта проводиться наркоблокада.

Лікування алкоголізму:

Медичний центр "Медінар" приймає пацієнтів як на детоксикацію після запою, так і на повний курс лікування алкогольної залежності.

За бажанням пацієнта проводиться алкоблокада. Рекомендовані нами препарати, застосовуються і випускаються в країнах Європи і є препаратами останнього покоління, вони не токсичні і не приносять шкоди здоров'ю.

Наші послуги:

  • Виведення з запоїв на дому
  • Повний курс лікування в стаціонарі
  • Психологічна реабілітація

Спеціалісти

Нарколог, Психолог, Фізіотерапевт, Психотерапевт

Відгуки про Медичний центр "Медінар"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук