Медичний порталУстановиСевастопольМедичний центрМедичний центр "Медікал"
Медичний центр Медікал

Медичний центр "Медікал"

Медичний центр , Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія

вул. Сафронова, 77 , Севастополь, Крим
+380 (692) 94-23-33
+380 (692) 94-24-44
+380 (692) 55-55-02

Fax: +380 (692) 92-94-25
info@medikal.com.ua
Сховати карту

Про установу

Медичний центр Медікал існує з січня 1997 року, але ще в 1991 році спільно з фірмами Hoffmann-La Roche AG (Швейцарія, великий постачальник засобів діагностики), ДИАплюс (Росія) був проведений Другий всесоюзний семінар по ІФА-діагностики в місті Севастополі. Саме тоді співробітникам міської имунологической лабораторії, створеної у 1988 році в рамках програми боротьби зі Снідом, прийшло розуміння того, що клінічна лабораторна діагностика стає невід'ємною і важливою частиною лікувально-діагностичного процесу. Тісна взаємодія клініцистів і фахівців лабораторії, аж до спільного вирішення конкретних клінічних завдань та забезпечення інформативних і якісних досліджень роблять клініко-діагностичну лабораторію найпотужнішим інструментом у руках практикуючого лікаря.

В даний час практично неможливо уявити собі галузь медицини, в якій не використовувалися б методи лабораторного аналізу. Перед початком лікування лікар отримує найбільш повну, точну і необхідну інформацію, яка надає допомогу в діагностиці, прогнозуванні та лікуванні.

Професійний рівень співробітників клініко-діагностичної лабораторії Медікал постійно зростає і вдосконалюється. Лікарі-лаборанти є членами асоціації алергологів та імунологів України, беруть участь у з'їздах і семінарах, що проходять під егідою асоціації. У своїй роботі ми співпрацюємо з Київським науково-дослідним інститутом епідеміології та інфекційних захворювань імені Л.В. Громашевського; інститутом урології (р. Київ), очолюваним головним імунологом України професором Дранником Г.М.

Лабораторія медичного центру Медікал виконує більше 500 видів лабораторних досліджень. Лабораторне обладнання Hoffmann-La Roche AG (Швейцарія), Sanofi Diagnostics Pasterur (Франція), Human (Німеччина) та інше має сертифікати якості і метрологічні сертифікати. Використовуються реактиви та вакцини провідних світових виробників, рекомендовані ВООЗ (Всесвітньою організацією охорони здоров'я) та ліцензовані на Україні.

У медичному центрі Медікал існує служба Виклик на будинок, що дозволяє організувати лабораторне обстеження тим, хто не має можливості відвідувати медичні установи. Це дозволяє надавати нашим пацієнтам повний комплекс необхідних високоякісних професійних послуг.

Спеціалісти

Уролог, Функціональна діагностика, Гінеколог, Гастроентеролог, Отоларинголог (ЛОР), Терапевт, Спеціаліст УЗД, Ендокринолог

Відгуки про Медичний центр "Медікал"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук