Медичний порталУстановиДонецькМедичний центрМедичний центр "Медифаст"
Медичний центр Медифаст

Медичний центр "Медифаст"

Медичний центр

вул. Лазаренка, 61 , Донецьк, Донецька область
+38 (062) 345-26-10
+38 (062) 345-26-11
Сховати карту
Філії:
Клініка "МЕДИФАСТ"
пр. Леніна, 42
Клініка "Медифаст"
вул. Волгодонська, 18

Про установу

Колектив клініки - це одна велика сім'я, яка з турботою і любов'ю допомагає своїм пацієнтам. Ми цінуємо довіру наших клієнтів, тому, взявши на себе відповідальність за Ваше здоров'я, повною мірою забезпечуємо раціональність лікування та гарантію якості.

Ви можете отримати комплексну допомогу в поліклініці:дослідження, консультації, спостереження лікарів, а також в стаціонарі: лікування і проведення складних операцій.

Домашній затишок у палатах робить перебування в клініці приємним і комфортним.

Клініка включає комплекс медичних послуг:
- Діагностика
Проводиться діагностика з використанням сучасної ультразвукової та лабораторної техніки.
- Ендоваскулярна хірургія
Стентування судин - це оперативне втручання, спрямоване на відновлення просвіту артерії. Звуження просвітів артерій найчастіше відбувається при атеросклерозі. Це широко поширене захворювання протікає з ураженням судинної стінки. В результаті відкладення ліпідів формується атеросклеротична бляшка, яка призводить до звуження просвіту артерії. При незначному стенозі захворювання протікає безсимптомно і лише при звуженні просвіту на 60-70% з'являються ознаки ішемії органів і тканин, які одержують кровопостачання з ураженої судини. Найчастіше консервативне лікування при такому стані виявляється неефективним. У цьому випадку на допомогу приходить стентування. Для відновлення ширини просвіту при стентуванні в артерію встановлюється сітчаста металева конструкція (стент).

Операція стентування проводиться під місцевою анестезією, яка виконується в області розташування великої артерії на руці або нозі. Може використовуватися стегнова, променева, внутрішня грудна артерія. Після розвитку дії місцевого анестетика виконується прокол стінки використовуваної периферичної артерії, в який встановлюється інтродьюсер. Цей інструмент являє собою трубочку, через яку будуть вводитися інші інструменти.

Вводиться тонкий катетер, який через периферичні судини наближається до необхідної артерії. Необхідно сказати, що всі ці маніпуляції виконуються під рентгенологічним контролем, тобто хірург бачить свої дії, що відбуваються всередині просвіту артерії, на екрані комп'ютера. Через катетер до місця звуження доставляється стент з балончиком. В балончик нагнітається рентгенологічне контрастну речовину. В результаті балончик розтягується і стін, що представляє собою складену металеву сітчасту конструкцію, розправляється.

Існують як прості стенти, так і покриті спеціальним лікарським препаратом. Фіксація стента забезпечується втисненням його в стінку артерії, яке не дозволяє йому переміститись. Одночасно може встановлюватися одразу кілька стентів в залежності від протяжності звуженої ділянки. Потім інструменти витягуються з просвіту судини. Операція триває близько години. При цьому пацієнт не відчуває болю, не дивлячись на відсутність загальної анестезії. Неприємне відчуття може з'являтися тільки в момент роздування балона, так як в цей час кровотік в посудині тимчасово порушується. Пацієнт залишається в стаціонарі для спостереження за показниками функціонування організму. Призначається антибактеріальна, протизапальна антиагрегантна терапія.

Фахівці

Уролог

Дерматовенеролог

Судинний хірург

Кардіохірург

Анестезіолог

Кардіолог

Невролог

Ендокринолог

Гастроентеролог

Ревматолог

Спеціалісти

Уролог, Дерматовенеролог, Судинний хірург, Кардіохірург, Анестезіолог, Кардіолог, Гастроентеролог, Невролог, Ревматолог, Ендокринолог

Відгуки про Медичний центр "Медифаст"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук