Медичний порталУстановиОдесаМедичний центрМедичний центр "Медіаком"
Медичний центр Медіаком

Медичний центр "Медіаком"

Медичний центр , Клініка, Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія

вул. Тополева, 22 , Одеса, Одеська область
+38 (048) 728-98-88
+38 (048) 728-98-81
mediakom2002@ukr.net
Сховати карту

Про установу

Медичний центр "Медіаком" - це багатопрофільна клініка в Одесі, в якій застосовуються новітні діагностичні та лікувальні технології і ведуть прийом кращі фахівці Одеси. У нашому медичному центрі Вам буде наданий уважний прийом з боку лікарів, які використовують класичні принципи обстеження і лікування пацієнтів, а також власні авторські запатентовані методики, дана професійна консультація та, при необхідності, розписана індивідуальна схема лікування. Майже всі наші лікарі - спеціалісти вищої категорії. Вони постійно вдосконалюють свій професійний рівень. Кожен лікар центру має достатньо часу для роботи з пацієнтом і величезні технічні можливості інструментальної і лабораторної діагностики. У медичному центрі працює шість відділень:

Відділення урології: Сучасна лабораторна діагностика і лікування інфекцій що передаються статевим шляхом, лікування аденоми передміхурової залози, простатиту, уретриту, статевої слабкості,

Відділення гінекології: Сучасна лабораторна діагностика і лікування запальних захворювань сечостатевої сфери у жінок. Лікування безпліддя, ерозії шийки матки, порушень менструального циклу, циститу, запалень і аднекситу, хронічної "молочниці".

Відділення терапії: прийом лікаря терапевта, прийом лікаря сімейної медицини, озонотерапія, плазмаферез (виведення з крові шкідливих для організму речовин), УФО-крові, Ударно-хвильова терапія п'яткових шпор, лікування артрозів
лікування розтягнення сухожиль.

Відділення кардіології: діагностика та лікування наступних захворювань:аритмії серця, артеріальна гіпертензія, артеріальна гіпотензія, атеросклероз, гіпертонічний криз, вегетативно-судинна дистонія, постінфарктний стан, ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, стенокардія (грудна жаба).

Відділення лабораторної діагностики:Всі аналізи крові, аналізи сечі, аналізи на всі інфекції, що передаються статевим шляхом, інші види медичної діагностики.

Відділення функціональної діагностики: УЗД всіх органів, УЗД серця, ЕКГ, добовий моніторинг стану серцево-судинної системи.

Про широких можливостях нашого медичного центру можна говорити довго, краще прийти і переконатися у професіоналізмі та доброчесності наших докторів, для яких слово лікар не втратило споконвічного значення - виліковувати, гоїти, зцілювати!

Фахівці

Уролог

Сексолог / сексопатолог

Гінеколог

Функціональна діагностика

Кардіолог

Педіатр

Терапевт

Андролог

Спеціалісти

Венеролог, Гінеколог, Невролог, Стоматолог, Терапевт, Уролог, Андролог, Кардіолог, Сімейний лікар, Функціональна діагностика, Спеціаліст УЗД, Сексолог / сексопатолог, Педіатр

Відгуки про Медичний центр "Медіаком"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук