Медичний порталУстановиЛуганськПоліклінкаМедичний центр "Мати і Дитя"
Медичний центр Мати і Дитя

Медичний центр "Мати і Дитя"

Поліклінка , Дитяча поліклініка, Жіноча консультація, Лабораторія, Діагностичний центр, Косметологія, Реабілітаційний центр, Аптека

вул. Павловська,1 , Луганськ, Луганська область
+38 (0642) 65-25-41
+38 (0642) 65-25-42
+38 (099) 737 39 68
Fax: +38 (0642) 93-50-55
matuidity@mail.ru
Сховати карту

Про установу

Медичний центр "Мати і дитя" - унікальний діагностичний і лікувальний комплекс у місті Луганськ, побудований за принципом "все в одному місці". Величезний вибір медичних послуг, що надається центром забезпечує точну діагностику захворювань на ранніх стадіях, якісне планове лікування, профілактику та реабілітацію дорослим і дітям.

Діяльність медцентру "Мати і дитя" забезпечується досвідченими фахівцями - професіоналами і сервісним персоналом, які пройшли ретельний відбір. Це дозволяє надавати якісну медичну допомогу, відповідну клінічними протоколами надання медичної допомоги в Україні.

Діагностичне відділення медичного центру "Мати і дитя" оснащене унікальним діагностичним обладнанням світових лідерів Toshiba, General Electric, Pentax, Reichart, Nippon, Fenwall та ін., що дає можливість проводити повний аналіз стану окремих органів і систем, а також організму в цілому.

Комфортабельні кабінети фахівців поліклінічного відділення оснащені сучасними діагностичними засобами і інструментами, що допомагають поставити точний діагноз, визначити і контролювати оптимальні підходи до лікування. Клієнти можуть отримати консультацію у відповідного спеціаліста. А в аптеці, що знаходиться в будівлі центру, забезпечений широкий асортимент лікарських засобів і виробів медичного призначення за низькими цінами.

Жіноча консультація забезпечує сучасне обстеження та лікування гінекологічних захворювань, проблем безпліддя. Ведення вагітних здійснюється по пакетах, у які включений розширений спектр консультацій та обстежень, школа відповідального батьківства і заняття в басейні (за бажанням). При небажаній вагітності проводяться щадне медикаментозне переривання (таблетками) під контролем УЗД, а також вакуум-аспірація IPAS.

Фахівці дитячого поліклінічного відділення готові прийти на допомогу і забезпечити комплексні превентивні заходи профілактики та реабілітації. Для цього наш центр надає широкий спектр медичних послуг дітям. У нас створені відповідні умови для амбулаторного прийому дітей, проведення необхідних лабораторних і інструментальних досліджень, профілактичних оглядів різних вікових груп, а також консультацій вузьких фахівців.

Вакцинація здійснюється в вакцинальном кабінеті імпортними вакцинами з мінімальною кількістю ускладнень.

Якісне обстеження пацієнтів забезпечується завдяки власній клініко-діагностичної лабораторії, обладнаної сучасними апаратами. Ті лабораторні дослідження, які проводить наша лабораторія, відправляються в лабораторію "Сінлаб Україна-Німеччина" за договором.

Фахівці косметологічних кабінетів і реабілітаційного відділення подбають про здоров'я і красу вашого обличчя і тіла, допоможуть відновитися після перенесених захворювань або перевтоми на роботі. Для гостей нашого міста оснащені комфортабельні просторі світлі палати, більше нагадують готельні номери.

Спеціалісти

Алерголог, Кардіолог, Дерматовенеролог, Ендокринолог, Гастроентеролог, Невролог, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Хірург, Уролог, Стоматолог, Терапевт, Педіатр

Відгуки про Медичний центр "Мати і Дитя"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук