Медичний порталУстановиОдесаМедичний центрМедичний центр "Магні тайм"
Медичний центр Магні тайм

Медичний центр "Магні тайм"

Медичний центр , Діагностичний центр

ул. Пироговська 2 (територія військового госпіталю) вхід з ул.Маріінской , Одеса, Одеська область
+38 (0482) 37-20-20
magnitime@gmail.com
Сховати карту

Про установу

У 2002 році Одеса стала першим містом в Україні, де в центрі медичної діагностики "Магні Тайм" з'явився магнітно-резонансний томограф "Magnetom Concerto" відкритого типу, де всі бажаючі можуть пройти обстеження на магнітно-резонансному томографі.

У листопаді 2011 року в центрі медичної діагностики "Магні Тайм" з'явився новітній єдиний в Україні сучасний найпотужніший апарат магнітно-резонансний томограф "Magnetom Espree" відкритого типу. Ми були першими і залишаємось кращими!

Завдяки появі магнітно-резонансної томографії сьогодні стало можливим і доступним обстеження всіх областей людського організму - діагностика захворювань внутрішніх органів, суглобів, скелетної будови людини.

Медичний персонал, що працює в центрі діагностики "Магні Тайм" - це висококваліфіковані фахівці, що пройшли навчання в Києві та Німеччині. Уважні співробітники медичного центру "Магні Тайм" допоможуть вам відчути себе тепло і затишно, а проведення дослідження на магнітно-резонансному томографі доставить вам максимум комфорту.

Центр медичної діагностики "Магні Тайм" без проведення додаткових процедур і підготовки може проводити всім бажаючим обстеження будь-якого Вас органу або всього організму.

Спеціалісти

Спеціаліст комп'ютерної томографії, Спеціаліст МРТ

Відгуки про Медичний центр "Магні тайм"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук