Медичний центр М.А.Г.

Медичний центр "М.А.Г."

Медичний центр , Лікарня, Лабораторія, Лікувально-діагностичний центр

вул. Левановського, 25 , Севастополь, Крим
Пн-Пт: 8.00 - 17.00 Перерва: 12.00 - 12.30
+38 (0692) 71-70-67
mag-medic@mail.ru
Сховати карту

Про установу

Медичний центр М.А.Г. (Крим) є приватною клінікою, яка вже більше п'ятнадцяти років займається наданням якісних медичних послуг населенню. Пацієнтам даної клініки пропонується практично будь-амбулаторно-поліклінічна допомога, стаціонарна медична допомога, денний стаціонар, всілякі медичні обстеження, аналізи, і т.д.

Професійні лікарі медичного центру М.А.Г. найбільш якісно і ефективно проведуть пластичні операції по зміні контурів обличчя і тіла, гінекологічні пластичні операції, лікування урологічних захворювань, дистанційну та контактну літотрипсію.

Основними напрямками роботи медичного центру М.А.Г. є: лабораторна та функціональна діагностика, хірургія, терапія, гінекологія, урологія, отоларингологія, офтальмологія, гастроентерологія, фізіотерапія, галотерапія, мезотерапія, гірудотерапія, і навіть нетрадиційні методи лікування.

Медичний центр М.А.Г., а зокрема його поліклінічне та стаціонарне відділення надає медичні послуги не тільки жителям Севастополя (де знаходиться дана клініка), але і Криму, і всієї України, і навіть іноземним громадянам як близького, так і далекого зарубіжжя. Також медичний центр М.А.Г. співпрацює з багатьма українськими та іноземними страховими компаніями, які обслуговує значну кількість програм медичного страхування.

У медичному центрі М.А.Г. застосовуються тільки найсучасніші методики лікування, використовується новітнє обладнання. Для пацієнтів стаціонару передбачені відділення з Люкс - палатами, а також одно-, дво-і тримісними палатами, що забезпечить додатковий комфорт під час курсу лікування. А лікарі цієї клініки є найбільш компетентними, кваліфікованими фахівцями з великим досвідом роботи, що забезпечує високоякісне й ефективне медичне обслуговування.

Цінова політика медичного центру М.А.Г. забезпечує доступні ціни на всі надані медичні послуги. Тому наше високоякісне медичне обслуговування доступний не лише клієнтам з високим рівнем доходів, але і з середнім достатком. А крім того, в даній клініці постійно діють різні гнучкі системи знижок.

Спеціалісти

Гастроентеролог, Гінеколог, Кардіолог, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Пластичний хірург, Терапевт, Уролог, Функціональна діагностика

Відгуки про Медичний центр "М.А.Г."

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук