Медичний порталУстановиВінницяМедичний центрМедичний центр "Людмила"
Медичний центр Людмила

Медичний центр "Людмила"

Медичний центр , Лікувально-діагностичний центр, Стоматологія

вул. Квятека 1-а , Вінниця, Вінницька область
+38 (0432) 65-87-20
+38 (0432) 65-87-70
+38 (067) 83-74-056
Сховати карту

Про установу

Медичний центр «Людмила» - це приватна клініка, розташована в місті Вінниця, з високими стандартами обслуговування. Клініка «Людмила» надає широкий спектр послуг із залученням професійних і досвідчених фахівців. Робота нашої клініки орієнтована на співпрацю з кращими європейськими клініками, запозичення і впровадження найбільш ефективних методик лікування в області гінекології, урології, кардіології та хірургії.

Лікування фіброміоми матки

Одним з основних напрямків медичного центру «Людмила» у м. Вінниця є лікування фіброміоми матки будь-яких розмірів всесвітньо використовуваним методом під назвою «Емболізація маткових артерій», що проводитиметься без операції видалення матки. Лікування міоми матки методом емболізації маткових артерій (ЕМА) широко практикується в даний час в багатьох країнах світу. Матка при цьому не віддаляється, зберігається здатність до дітородіння. З 1998 року в світі вироблено більше 1 млн. операцій.

Плазмофорез

У медичному центрі "Людмила" Ви можете пройти курс плазмофореза, що дозволяє очистити організм від токсинів, алергенів і спобоствует істотного омолодженню шкіри.

Лікування варикозного розширення вен

У медичному центрі "Людмила" Ви можете провести лікування варикозного розширення вен методом внутрішньовенної лазерної коагуляції. При цьому вена не видаляється, а проводитися безболісне внутрішньовенне склеювання судин за допомогою лазерної технології, кровотік по них припиняється і на протязі декількох місяців вени самостійно розсмоктуються. Використання такої методики дає вражаючі результати в порівнянні з методикою хірургічного видалення вен. Виключаються крововтрати і травматизм тканин під час операції. Після лікування Ваша шкіра не матиме рубців і шрамів.

Так само в нашій клініці Ви завжди зможете отримати:

- Консультації фахівців:

    
гінеколога
    
уролога
    
кардіолога
    
судинного хірурга
    
хірурга
    
травматолога
    
стоматолога

- УЗД на сучасному апараті (з доплером):

    
молочної та щитовидної залози;
    
органів черевної порожнини;
    
гінекологічне та акушерське (з використанням вагінального датчика);
    
простати;
    
судин;

- Сучасна лабораторна діагностика:

    
визначення рівня гормонів;
    
інфекцій, що передаються статевим шляхом;
    
біохімія, коагулограма крові;
    
і багато інших;

Лікування закордоном, клініка в м. Фрайбург

Медичний центр "Людмила" вже протягом 5 років співпрацює з однією з самих найбільших німецьких клінік в місті Фрайбург, а наші лікарі отримують консультацію найкращих Европейскій фахівців. Це спобоствует вибору оптимальної методики лікування і швидкому одужанню пацієнта.

Спеціалісти

Гінеколог, Уролог, Кардіолог, Судинний хірург, Хірург, Травматолог, Стоматолог

Відгуки про Медичний центр "Людмила"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук