Медичний порталУстановиХарківМедичний центрМедичний центр \"Лінія життя\"
Медичний центр \Лінія життя\

Медичний центр \"Лінія життя\"

Медичний центр , Лабораторія, Лікувально-діагностичний центр

вул. Героїв Праці, 14 , Харків, Харківська область
+38 (057) 766-89-37
+38 (057) 766-89-36
+38 (099) 668-56-77
+38 (068) 533-96-20
Сховати карту

Про установу

Медичний центр \"Лінія життя\" - є мініполіклінікой, що дуже зручно в наш супердинамічний час. Мета створення - максимально адаптуватися до потреб людей, швидше і більш гнучко реагувати на потреби пацієнтів, а також, надати широкий спектр сучасних, високоефективних методів лікування європейського рівня за доступними цінами. Необхідні консультації фахівців, обстеження-лабораторні аналізи, УЗД, ЕКГ, доплерографія, кольпоскопія та інші проводяться за попереднім записом без черги і суїти.
А найголовніше - у нас працюють тільки висококваліфіковані фахівці, і справа не тільки в категоріях і кандидатських ступенях, а в готовності прийти на допомогу хворому, адже вони давали клятву Гіппократа. Їх світлі голови і вмілі руки нададуть допомогу жителям Харкова і області практично без свят і вихідних і навіть, на дому.

Фахівці

Уролог

Гінеколог

Акушер

Спеціаліст УЗД

Масажист

Невролог

Кардіолог

Спеціалісти

Гінеколог, Акушер, Гірудотерапевт, Спеціаліст УЗД, Функціональна діагностика, Гомеопат (нетрадиційна медицина), Фітотерапевт, Масажист, Уролог, Невролог, Кардіолог, Венеролог, Дерматолог

Відгуки про Медичний центр \"Лінія життя\"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук