Медичний порталУстановиХарківМедичний центрЦентр розвитку та корекції мовлення Ірини Коваль "Лаліо"
Центр розвитку та корекції мовлення Ірини Коваль Лаліо

Центр розвитку та корекції мовлення Ірини Коваль "Лаліо"

Медичний центр

пр-т Гагаріна, 4 , Харків, Харківська область
Пн-Сб: 9.00-21.00
+38 (057) 756-60-49
+38 (097) 294-09-58
lalio.kharkov@yandex.ua
Сховати карту

Про установу

Кожен з нас особистість зі своїм неповторним набором цінностей, якостей характеру, звичок, бажань і прагнень. І вільно чи мимоволі ми проявляємо їх своїми вчинками і словами. Те як ми говоримо, і те про що ми говоримо дає можливість іншим дізнатися нас краще, розкрити наші найкращі сторони. Але іноді з нашою промовою трапляються «поломки» - мовні порушення. У них різні причини, різні прояви, але результат один - серйозна перешкода в спілкуванні між людьми. З ними можна жити, і багато живуть досить успішно. Але дуже часто через мовних дефектів шикуються бар'єри, з'являються страхи та невпевненість, і як наслідок якісь життєві цілі лишаються не досягнутими, а люди стають менш щасливими. 

У більшості випадків всі труднощі в оволодінні правильною мовою можуть бути усунені вже в дошкільному віці. Але, на жаль, багато мам і тата не надають серйозного значення поганий мови своїх дітей і, тим самим, втрачають дорогоцінний час, марно сподіваючись, що - з віком само пройде. Про те, що надія - саме пройде - далеко не завжди виправдовується, свідчать численні дефекти мови у дорослих людей. 

Але все у ваших руках! Потрібні ваше бажання і зусилля, а наші фахівці завжди готові пройти з вами шлях до красивої, правильної мови, використовуючи свої знання, досвід і педагогічну майстерність. 

Центр розвитку та корекції мовлення - це багатофункціональний навчально-консультативний центр для людей будь-якого віку, який об'єднав наступних висококваліфікованих фахівців: 

-логопеда 

-дефектолога 

-сурдопедагога 

-тифлопедагога 

-психолога. 

Завдання наших фахівців допомогти яка звернулася до нас клієнту поліпшити мова і усунути дефекти звуковимови незалежно від віку. Тому, виділилося два основних напрямки роботи: для дітей і для дорослих. 

І хочеться підкреслити, що як і кожна людина, кожна ситуація індивідуальна, тому робота логопеда - це пошук. Постійний пошук найефективніших способів допомогти людині з його мовними проблемами. Тому немає готових рішень, немає готових відповідей, а є діалог, тісна співпраця для досягнення головної мети - стати краще, стати успішніше, стати щасливішими.

Відгуки про Центр розвитку та корекції мовлення Ірини Коваль "Лаліо"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук