Медичний порталУстановиДніпропетровськМедичний центрМедичний центр косметології "Мед-лайф"
Медичний центр косметології Мед-лайф

Медичний центр косметології "Мед-лайф"

Медичний центр

вул. Гусенко, 17 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (0562) 726-77-65,
+38 (0562) 726-77-82
+38 (067) 630-13-80,
+38 (066) 483-90-94
med-lifeirina@yandex.ru
Сховати карту

Про установу

Комерційний центр " Мед- Лайф " був заснований в 2000 році і працював як косметичний кабінет , розвиваючись в різних напрямках , суміжних з класичної косметології та медициною. Ми маємо колосальний досвід в галузі лікування , омолодження шкіри , корекції фігури і профілактики старіння організму в цілому. Одним з новітніх напрямків розвитку "Мед- Лайф " є лікувальний туризм. Фахівці центру ( доктора та координатори з туризму ) , враховуючи особливості організму , порадять найбільш підходящий відпочинок , будь то екзотичний СПА -курорт ( Індія , Йорданія , Шрі -Ланка) або відпочинок на бальнеологічних курортах України та Європи.

Більше 8 років комерційний центр " Мед- Лайф " є офіційним представником косметичної компанії " LACRIMA " у Дніпропетровській області. Ми мали можливість на власному досвіді і досвіді наших колег не раз переконатися у високій ефективності та безпеки косметичних комплексів " LACRIMA " в роботі і домашньому догляді. " LACRIMA " вражає різноманітністю кремів і масок , які дуже тонко і правильно можна підібрати до будь-якого типу шкіри і будь-якої проблеми . Ми раді допомогти початківцям косметологів у виборі оптимального набору косметики " LACRIMA " для роботи. Для цього організовані навчальні семінари , які проходять 2 разів на місяць за встановленим графіком (див. у розділі "Навчання " ) , а так само радувати новинками косметологів з досвідом роботи , представивши до розгляду свої авторські методики роботи з косметичною лінією " LACRIMA " . Ця косметика ідеально підходить до слов'янського типу шкіри , виготовляється з натуральних , безпечних і сертифікованих інгредієнтів. Вся косметична лінія є космецевтикою з високим вмістом активно діючих компонентів , ідеальна в роботі для проблемної , старіючої і чутливої ​​шкіри , а так само в складанні програм ефективного і безпечного домашнього догляду.

Косметичний кабінет і клініка " Мед- Лайф " працює в трьох напрямках - це :

консультація та лікування проблем шкіри;

омолодження ;

корекція фігури.

У роботі використовується тільки сертифіковані косметичні засоби та препарати найвідоміших фармацевтичних та косметичних брендів. ( KLAPP , Lacrima , Dermoheal , Ericson Laboratoire ) . Особливістю роботи "Мед- Лайф" є застосування авторських методів у лікувальних і омолоджуючих процедурах.

Всі фахівці пройшли навчання та стажування не тільки в національних спеціалізованих навчальних закладах , а й за кордоном ( Франція , Польща , Росія ) , що підтверджують наші дипломи , сертифікати та добра репутація серед пацієнтів і колег.

Ми працюємо на результат!

Спеціалісти

Дерматолог, Косметолог

Відгуки про Медичний центр косметології "Мед-лайф"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук