Медичний порталУстановиМаріупольПоліклінкаМедичний центр "Код Здоров'я" - Поліклінічне відділення №3
Медичний центр Код Здоров'я - Поліклінічне відділення №3

Медичний центр "Код Здоров'я" - Поліклінічне відділення №3

Поліклінка , Лабораторія

пр. Перемоги, 38 , Маріуполь, Донецька область
Пн-Пт: 8.00 - 18.00 Сб: 8.00 - 14.00
+38 (0629) 22-22-78

+38 (097) 073-07-44
Сховати карту

Про установу

Медичний центр ТОВ "Код Здоров'я" - новий багатопрофільний медичний центр повного циклу в Маріуполі, що включає в себе можливості надання медичних послуг європейського рівня з проведенням профілактики, лікувально-діагностичних та реабілітаційних заходів. Робота центру базується на світовому принципі наступності амбулаторного і стаціонарного ланок допомоги, коли прийом в поліклініці, лікування пацієнтів в стаціонарі і хірургічні операції проводять одні і ті ж лікарі найвищої кваліфікації.

Поліклініка. Амбулаторно-консультативний прийом пацієнтів кращими лікарями за всіма основними спеціальностями.

Діагностика та лабораторні дослідження. Проведення діагностики на сучасному обладнанні експертного класу з видачею розгорнутого укладення та результатами на електронному носії. Сучасна лабораторія в Маріуполі дозволяє виконати величезний спектр досліджень у всіх областях, на власному новітньому обладнанні.

Стаціонар. Лікування та обслуговування в стаціонарі з виконанням стандартів лікування та забезпеченням високого рівня сервісу обслуговування.

Операційний блок та реанімація. Проведення хірургічних операцій з використанням сучасних методик - малоінвазивні, щадні методи з коротким післяопераційним періодом відновлення, за напрямками: гінекологія, урологія, хірургія, ортопедія-травматологія, оториноларингологія, лапароскопія. Наш медичний центр, завдяки кращим фахівцям і новітньому обладнанню, яке виконує складні унікальні для нашого регіону, операції.

 

Поліклінічне відділення №3 - Медичні комісії водіїв, медогляди при оформленні на роботу, періодичні медогляди, оформлення медичного дозволу на носіння зброї.

Спеціалісти

Невропатолог, Вертебролог, Лаборант, Ендоскопіст, Спеціаліст УЗД, Гінеколог, Ендокринолог, Пульмонолог

Відгуки про Медичний центр "Код Здоров'я" - Поліклінічне відділення №3

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук