Медичний порталУстановиДонецькПоліклінкаМедичний центр "Код Здоров'я" - Поліклінічне відділення №1
Медичний центр Код Здоров'я - Поліклінічне відділення №1

Медичний центр "Код Здоров'я" - Поліклінічне відділення №1

Поліклінка , Лабораторія, Медичний центр

пр. Металургів, 102 , Донецьк, Донецька область
Пн-Пт:. 7.30 - 18.00 Сб: 8.00 - 14.00
+38 (0629) 53-47-47
+38 (0629) 41-27-16

+38 (097) 366-97-90
+38 (095) 047-28-88
Сховати карту

Про установу

Медичний центр ТОВ "Код Здоров'я" - новий багатопрофільний медичний центр повного циклу в Маріуполі, що включає в себе можливості надання медичних послуг європейського рівня з проведенням профілактики, лікувально-діагностичних та реабілітаційних заходів. Робота центру базується на світовому принципі наступності амбулаторного і стаціонарного ланок допомоги, коли прийом в поліклініці, лікування пацієнтів в стаціонарі і хірургічні операції проводять одні і ті ж лікарі найвищої кваліфікації.

Поліклініка. Амбулаторно-консультативний прийом пацієнтів кращими лікарями за всіма основними спеціальностями.

Діагностика та лабораторні дослідження. Проведення діагностики на сучасному обладнанні експертного класу з видачею розгорнутого укладення та результатами на електронному носії. Сучасна лабораторія в Маріуполі дозволяє виконати величезний спектр досліджень у всіх областях, на власному новітньому обладнанні.

Стаціонар. Лікування та обслуговування в стаціонарі з виконанням стандартів лікування та забезпеченням високого рівня сервісу обслуговування.

Операційний блок та реанімація. Проведення хірургічних операцій з використанням сучасних методик - малоінвазивні, щадні методи з коротким післяопераційним періодом відновлення, за напрямками: гінекологія, урологія, хірургія, ортопедія-травматологія, оториноларингологія, лапароскопія. Наш медичний центр, завдяки кращим фахівцям і новітньому обладнанню, яке виконує складні унікальні для нашого регіону, операції.

Багатопрофільна поліклініка № 1, де ведеться прийом вузькими спеціалістами, проводяться лабораторні та УЗД дослідження, виконуються лікарські маніпуляції і проводиться забір аналізів

Спеціалісти

Спеціаліст УЗД, Терапевт, Ендокринолог, Хірург, Уролог, Андролог, Офтальмолог (окуліст), Дерматолог, Гінеколог, Масажист, Лаборант

Відгуки про Медичний центр "Код Здоров'я" - Поліклінічне відділення №1

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук