Медичний порталУстановиМаріупольЛікувально-діагностичний центрМедичний центр "Код Здоров'я" - Центр Магнітно-Резонансної томографії
Медичний центр Код Здоров'я - Центр Магнітно-Резонансної томографії

Медичний центр "Код Здоров'я" - Центр Магнітно-Резонансної томографії

Лікувально-діагностичний центр

вул. Громової, 69 , Маріуполь, Донецька область
+38 (0629) 41-05-07
+38 (098) 3-41-05-07
Сховати карту

Про установу

Медичний центр ТОВ "Код Здоров'я" - новий багатопрофільний медичний центр повного циклу в Маріуполі, що включає в себе можливості надання медичних послуг європейського рівня з проведенням профілактики, лікувально-діагностичних та реабілітаційних заходів. Робота центру базується на світовому принципі наступності амбулаторного і стаціонарного ланок допомоги, коли прийом в поліклініці, лікування пацієнтів в стаціонарі і хірургічні операції проводять одні і ті ж лікарі найвищої кваліфікації.

Поліклініка. Амбулаторно-консультативний прийом пацієнтів кращими лікарями за всіма основними спеціальностями.

Діагностика та лабораторні дослідження. Проведення діагностики на сучасному обладнанні експертного класу з видачею розгорнутого укладення та результатами на електронному носії. Сучасна лабораторія в Маріуполі дозволяє виконати величезний спектр досліджень у всіх областях, на власному новітньому обладнанні.

Стаціонар. Лікування та обслуговування в стаціонарі з виконанням стандартів лікування та забезпеченням високого рівня сервісу обслуговування.

Операційний блок та реанімація. Проведення хірургічних операцій з використанням сучасних методик - малоінвазивні, щадні методи з коротким післяопераційним періодом відновлення, за напрямками: гінекологія, урологія, хірургія, ортопедія-травматологія, оториноларингологія, лапароскопія. Наш медичний центр, завдяки кращим фахівцям і новітньому обладнанню, яке виконує складні унікальні для нашого регіону, операції.

 

Гістологічні дослідження - видача результатів досліджень через 24 години.

Спеціалісти

Спеціаліст МРТ

Відгуки про Медичний центр "Код Здоров'я" - Центр Магнітно-Резонансної томографії

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук