Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяМедичний центр "КЕМ-Стоматологія"
Медичний центр КЕМ-Стоматологія

Медичний центр "КЕМ-Стоматологія"

Стоматологія

вул. Саксаганського, 67 , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 9.00 - 21.00 субота: 9.00 - 18.00
+38 (044) 287-45-66
+38 (044) 287-04-57
Головний лікар
Барановская Анна Константиновна
Сховати карту

Про установу

Ми створили свою «стоматологічну сім'ю» в 1997 році і ось вже 15 років з величезною радістю і відповідальністю приймаємо своїх пацієнтів, намагаємося дивувати новинками і крокувати в ногу з прогресом.
Величезне прагнення до досконалості, новим знанням, високий інтелектуальний потенціал колективу, любов, бажання розібратися до кінця і допомогти в будь-якій ситуації дозволяють нам кваліфіковано лікувати і допомагати нашим паціетам, що ми з величезною радістю і робимо всі ці роки. Новітні технології, сучасні матеріали, висококласні фахівці і турбота про пацієнта - ось складові, які забезпечують відмінний результат.
Клініка оснащена сучасним стоматологічним устаткуванням. У нас працює терапевтичний, хірургічний, ортопедичний і ортодонтичний кабінети. Установки від провідної європейської фірми Sirona (Німеччина), цифрова рентгенографія, яка знижує дозу опромінення до 50% і дозволяє отримати миттєве зображення на екрані монітора, інтраоральна відеокамера, спеціальне обладнання для проведення професійної гігієни порожнини рота, апарат для Vector-терапії, діодний лазер, з успіхом використовується в пародонтології, лікуванні захворювань ясен, відбілюванні зубів. Працюємо з сучасним ендодонтичним обладнанням (Obtura, System B, Ендомотор SybronEndo). Використовуємо STA system для безболісної комп'ютерної анестезії. Для прогнозованого результату в ортодонтичному лікуванні (виправлення прикусу, положення, форми зубів і навіть зовнішнього вигляду особи) використовується програма VCeph.
Клініка надає всі види амбулаторної стоматологічної допомоги. У клініці лікувальний процес побудований таким чином, що пацієнт має можливість отримати стоматологічну допомогу в повному обсязі, а між фахівцями клініки існує наступність у лікуванні кожного пацієнта.
Після лікування передбачені профілактичні відвідування (один раз на шість місяців), які дозволяють виявити знов з'явилися проблеми в порожнині рота і оцінити результати лікування. Адміністратори клініки попередньо запрошують на такі огляди.
Організація лікувально-діагностичного процесу базується на основних принципах:
   
Професіоналізм
    
Безпека
    
Сервіс
Безпека лікування гарантована застосуванням високоефективних засобів і методів дезінфекції та стерилізації, використанням одноразових матеріалів і наборів.
Прийом пацієнтів проводиться з обов'язковою участю помічника лікаря - асистента. Це дозволяє пацієнтові відчувати себе комфортно, а лікаря дає можливість краще зосередитися на проблемах пацієнта.
Для постійних клієнтів діє система знижок. На всі види послуг, що надаються наша клініка надає гарантію якості на 2 роки.
Наша клініка здатна надати допомогу за всіма видами існуючих стоматологічних послуг на найвищому рівні. Ми завжди будемо Вам раді, і сподіваємося на зустріч в стоматологічній клініці «КЕМ».
Посмішки наших клієнтів і вдячні щасливі обличчя - це найкраща нагорода для нас і ми завжди прагнемо до цього!

Відгуки про Медичний центр "КЕМ-Стоматологія"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук