Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Кардіомед"
Медичний центр Кардіомед

Медичний центр "Кардіомед"

Медичний центр , Лабораторія

вул. Народного Ополчення, 7 , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 9.00 - 19.00
+38 (044) 251-71-90
+38 (044) 251-71-91
+38 (044) 251-71-92
e-mail: info@cardiomed.com.ua
Сховати карту

Про установу

Центр «Кардіомед» забезпечує високий рівень надання медичних послуг на засадах доказової медицини та сучасних медичних технологій.

Висококваліфіковані лікарі та сучасне обладнання Центру «Кардіомед» забезпечать Вам у найкоротші терміни діагностику Вашого захворювання і високоспеціалізованої лікування на базі провідних лікувальних установ країни, в першу чергу, серцево-судинних і ревматичних хвороб.

Лікарі нашого Центру обслуговують хворих, які проживають не тільки в Києві, але й інших регіонах, за необхідності.

За Вашим бажанням може бути встановлений договір на довгострокове медичне обслуговування, що дозволить значно заощадити на разових платних медичних послугах та забезпечити постійне медичне спостереження в Центрі «Кардіомед» на сучасному рівні.

  •     Консультації проводяться лікарями-спеціалістами з великим досвідом роботи, зокрема, за бажанням пацієнтів - докторами наук і професорами, що мають міжнародні сертифікати.
  •     Висококваліфікований персонал і використання сучасного обладнання дозволяють проводити обстеження та діагностику відповідно до міжнародних стандартів.


Наш Центр співпрацює з провідними науковими медичними центрами в Києві та Україні, зокрема, з Національним науковим центром «Інститут кардіології ім.академіка М. Д. Стражеска» Академії Медичних Наук України.

За Вашим бажанням Центр забезпечує лікування в умовах спеціалізованого стаціонару для хворих кардіологічного та ревматологічного профілю (зокрема, за бажанням пацієнта, в покращених умовах).

Крім того, Центр забезпечує:

Проводимо консультації з СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ
ИНСТРУМЕНТАЛЬНАЯ ДІАГНОСТИКА ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ
Лабораторні дослідження (забезпечуються на базі Нашого Центру)

Спеціалісти

Гастроентеролог, Гінеколог, Кардіолог, Невролог, Ревматолог, Ендокринолог

Відгуки про Медичний центр "Кардіомед"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук