Медичний порталУстановиЛьвівМедичний центрМедичний центр "Інтерсоно"
Медичний центр Інтерсоно

Медичний центр "Інтерсоно"

Медичний центр

вул. Антоновича, 102 , Львів, Львівська область
Пн-Пт: 8.00 - 19.00 Сб: 10.00 - 14.00
+38 (032) 295-55-55
+38 (067) 370-84-24
Сховати карту

Про установу

Наша місія – надавати кожній жінці, що звернулася до нас у медичний центр, послуги бездоганної якості.

Ми щодня піклуємося про здоров'я та добробут жінки у будь-якому сенсі цього слова – фізичному, психологічному, соціальному.

Надаючи послуги виняткової якості, Медичний центр «Інтерсоно» будує фундамент здоров'я та щастя жінки: від моменту планування вагітності – до материнства та догляду за дитиною. Провідні українські спеціалісти в галузі гінекології, репродуктивної медицини забезпечують повний спектр послуг для наших клієнтів: діагностичні процедури за допомогою найсучаснішого обладнання, допоміжні репродуктивні технології, ефективна фармакотерапія, що базується на останніх дослідження, тощо. Індивідуальний супровід – вичерпні консультації та детальне інформування кожного пацієнта на перший же запит – робить лікування максимально ефективним і комфортним.

Делікатно турбуючись про здоров'я жінок, ми допомагаємо нашим пацієнтам відчувати себе унікальними!

Ми усвідомлюємо, що кожна пара є унікальною. І у випадку безпліддя наші фахівці обов'язково врахують індивідуальні особливості кожного з подружжя та призначать адекватне лікування. Ми уболіваємо за наших пацієнтів, поділяємо їх проблеми, надаємо їм емоційну підтримку – адже кожен, хто звертається до нас за допомогою, заслуговує на ефективні рішення та якісний сервіс.

Ми розділяємо проблеми наших пацієнтів та допомагаємо їм зберегти, поновити і примножити здоров'я та щастя всієї родини!

У кожному окремому випадку наші експерти працюють у близькому контакті з пацієнтом – адже це допомагає розробити оптимальний план діагностики, лікування та інших послуг, які надає медичний центр. В нашому арсеналі – найсучасніші можливості репродуктивної медицини: запліднення in vitro (IVF), донорство яйцеклітин,кріоконсервація, сурогатне материнство та багато інших варіантів лікування. Ми ставимося до ваших мрій і прагнень, як до власних – і втілюємо їх у життя.

Ми розвиваємося і з кожним днем стаємо кращими саме для Вас.

Щоб стати взірцевими фахівцями для наших пацієнтів, партнерів і команди, ми застосовуємо лише найсучасніші та найефективніші медичні технології, враховуємо міжнародний досвід, використовуємо лише останні світові досягнення у сфері медицини. Ми вдосконалюємося щодня, модернізуючи устаткування та розширюючи можливості медичного центру, навчаючи лікарів і молодший медичний персонал не лише в Україні, але й в провідних клініках світу. Наші експерти розробляють унікальні продукти та розвивають можливості медичного центру, щоб задовольнити ваші потреби і відповідати вашим очікуванням.

Ми працюємо з талантами!

Ми впевнені: особиста зацікавленість кожного працівника в динамічному розвитку медичного центру, об'єднання особистого та корпоративного успіху в нашій справі забезпечить ефект синергії, у якому 1+1=більше, ніж 2. Ми відповідаємо за високий професійний рівень кваліфікації наших спеціалістів, а перед командою – за забезпечення гідного рівня їхнього життя та розвитку. Ми заохочуємо ініціативу, котра допомагає нам досягнути досконалості у своїй справі.

 

 

Спеціалісти

Акушер, Гінеколог, Педіатр, Психолог, Уролог

Відгуки про Медичний центр "Інтерсоно"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук