Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Хелена"
Медичний центр Хелена

Медичний центр "Хелена"

Медичний центр

пр. 40-октября 88, каб. 17 , Київ, Київська область
Пн.-Пт: 10.00 - 20.00
+38 (044) 259-97-23
+38 (067) 504-90-42
Сховати карту

Про установу

Медичний центр "Хелена" це клініка сучасної гінекології та жіночого здоров'я. У нашому центрі працюють досвідчені лікарі з великим стажем роботи, що дозволяє нам використовувати в роботі сучасні методи лікування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У нашій клініці є можливість отримати необхідну консультацію в області гінекології, здати будь-які аналізи і отримати кваліфіковане лікування.
Медичний центр "Хелена" спеціалізується на таких напрямках:
- Відвідування гінекологічного кабінету - невід'ємна частина життя будь-якої жінки. Фахівці рекомендують робити візит до лікаря, мінімум, раз на рік. В ідеалі ж необхідно знаходити час на своє здоров'я кожні шість місяців.
- УЗД діагностика - дослідження організму людини або внутрішньої структури різних об'єктів і що протікають у них процесів за допомогою ультразвукових хвиль. Ультразвукове обстеження дозволяє діагностувати захворювання ще до того як воно виявило себе клінічно, в результаті цього лікування може бути більш своєчасним і ефективним.
 
- Лабораторні аналізи - невід'ємна частина сучасної медицини, без якої в сучасних умовах не можливо надати повноцінну лікарську допомогу. Медичний центр "Хелена" завдяки новітнім сучасному обладнанню та реактивам забезпечить отримання якісних результатів і в максимально стислі терміни.

Спеціалісти

Акушер, Гінеколог, Спеціаліст УЗД, Лаборант

Відгуки про Медичний центр "Хелена"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук