Медичний порталУстановиОдесаМедичний центрМедичний центр "Голубка"
Медичний центр Голубка

Медичний центр "Голубка"

Медичний центр , Клініка

вул. Княжеська, 23 , Одеса, Одеська область
+38 (0482) 37-13-35

+ 38 (050) 492-31-70
rissy@ukr.net
Сховати карту

Про установу

Наша клініка успішно практикує з квітня 2002 року в Одесі. За цей час сотні людей переконалися в реальному ефективності застосовуваних нами методик при лікуванні і профілактиці захворювань різного ступеня тяжкості. По суті, ми перетворилися в клініку сімейної медицини, так як кожен отримав результати пацієнт рекомендував і рекомендує нас своїм близьким і знайомим. Ми спілкуємося з нашими пацієнтами протягом багатьох років і бачимо наскільки змінився стан їх здоров'я на тривалому проміжку часу. В основі нашої терапії лежить повністю безмедикаментозна методика біорезонансної терапії по методу доктора Колмакова В.Г. Ця методика дозволяє провести досить глибоке первинне обстеження пацієнта, оперативно намітити стратегію і тактику його лікування, моментально приступити до процесу лікування, провести процес лікування і вилікування пацієнта в максимально короткі терміни, а так само проводити регулярні профілактичні заходи для підтримання стану здоров'я пацієнта в оптимальному вигляді на протязі всього життя. Методика біорезонансної терапії реалізована нами в авторському апаратно-програмному комплексі, який обслуговують професійні доктора, що отримали спеціальну підготовку і мають величезну практику. Завдяки нашій методиці одесити отримали можливість альтернативного якісного лікування без використання медикаментів, трав і біодобавок.

Методика доктора Колмакова В.Г. заснована на принципі "не нашкодь" - є цілком безпечною і нетоксичної. Вік наших реальних пацієнтів від 1,5 до 86 років. Після проходження наших курсів лікування в кілька разів зростають адаптаційні можливості організму, тобто він набагато успішніше опирається біологічно і хімічно агресивним факторам навколишнього середовища.

Підхід до пацієнта в нашій клініці індивідуальний і анонімний, навіть ваші родичі можуть не знати з чим саме ви до нас звернулися - може всього лише для профілактики? Зате ви дізнаєтеся про себе набагато більше, а після проходження наших курсів позбудетеся від наболілих проблем.

Спеціалісти

Алерголог, Гастроентеролог, Гінеколог, Терапевт, Уролог, Фтизіатр, Інфекціоніст, Сімейний лікар

Відгуки про Медичний центр "Голубка"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук