Медичний порталУстановиХарківМедичний центрМедичний центр "Європейська дерматологія"
Медичний центр Європейська дерматологія

Медичний центр "Європейська дерматологія"

Медичний центр , Лабораторія, Денний стаціонар

вул. Данилевського, 15 , Харків, Харківська область
Понеділок-п'ятниця: 9.00-18.00, Субота: 9.00-14.00
+38 (057) 714-04-73
+38 (057) 714-04-74
Сховати карту

Про установу

Спеціалізований медичний центр "Європейська дерматологія" утворений в 2008 році.

Важливою характеристикою нашого центру є спеціалізація у вузькому напрямку. Сьогодні неможливо в рамках одного невеликого медичного закладу однаково якісно надати кваліфіковану медичну допомогу пацієнтам із захворюваннями різних органів і систем організму.

Тому ми обрали шлях максимального вдосконалення в пріоритетних напрямках, таких, як дерматологія, інфекції, що передаються статевим шляхом та лабораторна діагностика.

Ми не використовуємо, і не будемо використовувати сумнівні або небезпечні методи, навіть якщо вони широко розрекламовані і обіцяють матеріальні вигоди. Ми не прагнемо бути "модною" клінікою, ми хочемо бути надійною клінікою, яку рекомендують друзям і близьким. Ми хочемо бути потрібними своїм пацієнтам і отримувати задоволення від гарної роботи і якісних результатів лікування.

Фахівці нашого центру - професіонали високого класу в галузі дерматології та венерології. Індивідуальні програми обслуговування, диспансерне спостереження, підбір комплексного лікування з використанням перевірених високоефективних методик.

Новітнє медичне обладнання. Лабораторна діагностика: проведення всіх аналізів та обстежень, видача результатів аналізів в найкоротші терміни.

Сучасний денний стаціонар.

Спеціалісти

Венеролог, Дерматолог, Фізіотерапевт, Спеціаліст УЗД

Відгуки про Медичний центр "Європейська дерматологія"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук