Медичний порталУстановиЗапоріжжяМедичний центрМедичний центр "Евелін"
Медичний центр Евелін

Медичний центр "Евелін"

Медичний центр

ул. Ладожська, 6 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (061) 283-53-73
+38 (050) 577-19-07
+38 (050) 595 31 87
Сховати карту

Про установу

Це сучасний багатопрофільний медичний центр в Запоріжжі, основним напрямком діяльності якого є здійснення діагностики і лікування різних захворювань з використанням сучасних методів і передових медичних технологій.

Прийом, консультації та лікування у медичному центрі "Евелін" проводять лікарі вищої категорії. Високий професіоналізм фахівців, інноваційна технологічна база Центру дозволяють надавати медичні послуги на високому сучасному рівні.

Ми цінуємо наших постійних клієнтів, з увагою ставимося до представників малозабезпечених верств населення і готові надати знижки на всі послуги, що надаються медичним центром.

В якості одного з найбільш примітних переваг, які з вигідної сторони відрізняють медичний центр,слід виділити сувору доцільність кожного лікувального курсу. Для лікарів клініки головне - здоров'я пацієнта. Тому тут ні в якому разі не призначаються якісь непотрібні процедури. В терапевтичний курс включаються тільки необхідні дослідження, маніпуляції, повторні консультації. Таким чином, не перевантажувати організм пацієнта, зберігаються його кошти, час.

Для лікування в нашій клініці використовуються тільки оригінальні препарати і обладнання кращих світових виробників, якість яких підтверджена сертифікатами відповідності. Тому, ми гарантуємо високопрофесійне і ефективне лікування. Наші послуги найвищої якості, але доступні всім. Ми - недорога клініка елітної медицини.

Наш медичний центр допомагає людям відновлювати здоров'я вже з 2000 року, і ми орієнтовані на довгострокове співробітництво. Щодня до нас приходить багато відвідувачів, які вирішили довірити нам найцінніше - своє здоров'я. І більшу частку наших клієнтів складають люди, які довіряють нам своє здоров'я протягом декількох років. Дуже приємно, що до нас приходить багато пацієнтів з добрим рекомендаціями своїх друзів, родичів і знайомих.

Всі використовувані в нашій практиці методи терапії відповідають самим передовим тенденціям світової медицини, напрацюванням лікарів, дослідників та науково-дослідних інститутів по всьому світу. Всі методики лікування в нашому медичному центрі в обов'язковому порядку відповідають наказам Міністерства охорони Здоров'я України.

Фахівці

Уролог

Кардіолог

Терапевт

Пульмонолог

Спеціалісти

Невропатолог, Кардіолог, Уролог, Пульмонолог, Терапевт

Відгуки про Медичний центр "Евелін"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук