Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Ембріотек" ("Еmbryotech")
Медичний центр Ембріотек (Еmbryotech)

Медичний центр "Ембріотек" ("Еmbryotech")

Медичний центр , Лабораторія

Брест-Литовське шосе, 7Б , Київ, Київська область
+38 (044) 223-87-37

Fax: +38(044) 220-47-01
embryotech@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Медичний центр створено в 1989 р. біологом і економістом Івановим Володимиром Миколайовичем для лікування пацієнтів унікальним методом клітинної терапії. У 1992 р. отримав назву Медичний центр "Ембріотек".
В основу діяльності центру покладена розробка науково-обгрунтованих способів кріоконсервування стовбурових клітин різного походження (кісткового мозку, мобілізованих периферичних стовбурових клітин, кордової крові, клітин і тканин ембріонального і фетального походження), вивчення біологічних особливостей клітин на етапах кріоконсервування та механізмів їх дії на організм в експерименті та в клініці.
З 1996 по 2002р.р. за підтримки Держінофонду України виконані роботи на тему "Розробка та впровадження технологічного процесу одержання і кріоконсервування гемопоетичних клітин ембріональної печінки людини для клінічного застосування" в результаті чого створено і до теперішнього часу функціонує низькотемпературний банк стовбурових клітин різного походження (ембріональних, фетальних, постнатальних і дорослих) .
У 2003 р. нами вперше у світі серед кріоконсервованих зразків ембріональних і фетальних стовбурових клітин виявлені зразки, стійкі до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), які зберігаються в низькотемпературному банку і можуть бути використані в комплексному лікуванні хворих СНІД.
Розроблена фахівцями центру технологія кріоконсервування мобілізованих гемопоетичних стовбурових клітин периферичної крові була впроваджена з 1997р. при створенні аутобанка стовбурових клітин дітей з онкогематологічними захворюваннями у відділенні інтенсивної терапії з блоком трансплантації кісткового мозку Української дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" (м. Київ).
Крім того, в цій же клініці "ОХМАТДИТ", використання кріоконсервованих гемопоетичних стовбурових клітин фетальної печінки дозволило отримати відмінні результати при лікуванні апластичної анемії, вродженій нейтропенії, імунодефіцитних станів у дітей.
У 2002 р. при оформленні галузевих стандартів України за завданням Координаційного центру трансплантації МОЗ України нами розроблені і передані до МОЗ України критерії визначення якості, методи отримання, кріоконсервування та застосування нейрональних і гемопоетичних клітин ембріонів людини, оформлені у вигляді стандартних операційних процедур (СОП) для кожного види клітин.
У 2003 р. розроблені й успішно застосовуються стандартні операційні процедури (СОП) роботи низькотемпературного банку кордової крові і мобілізованих клітин периферичної крові (критерії визначення якості та методи отримання, кріоконсервування та застосування), які також передані до МОЗ України.
З 2002 по 2008р.р. проведено роботи по виділенню, збагаченню та експансії гемопоетичних стовбурових клітин кордової крові, досліджено вплив індукторів та інгібіторів процесів проліферації і диференціювання клітин в культурі. Результати оформлені у вигляді патенту України.
Фахівці центру мають більш ніж 30-річний досвід по заготівлі та кріоконсервування, а також використання в клінічній практиці клітинних і тканинних трансплантатів, є авторами багатьох наукових робіт, авторських свідоцтв і патентів, методичних рекомендацій та технологічних стандартів.
У 2002 р. діяльність центру в особі к.б.н. Вотякова И.А відзначена Державною премією України в галузі науки і техніки за тему "Розробка на базі фундаментальних досліджень новітніх біотехнологій для отримання клітинних і тканинних алотрансплантатів".
Центр здійснював і здійснює медичну діяльність у відповідності з ліцензіями МОЗ України по "клітинної терапії" з 1999-2002 р (АЗ № 014491, АА № 267557), "трансплантології" з 2003 р. (АА № 267557) р. і з 2005 ( АБ № 299582). В даний час центр має ліцензію МОЗ України на медичну практику
АГ № 600465.
За ці роки виконано більше 7000 трансплантацій різних клітинних препаратів при багатьох нозологічних формах захворювань.
Центр співпрацює з провідними клініками і науково-дослідними установами України, є співвиконавцем низки дослідницьких програм. У медична рада центру входять висококваліфіковані лікарі різних спеціальностей, а науково-дослідні роботи виконуються досвідченими біологами, кріобіології, биохимиками, імунологами і генетиками.
Велика увага фахівці центру приділяють обстеженню пацієнтів:
впроваджені сучасні методи комп'ютерної діаностіка (спектрально-динамічний аналіз), розроблені й успішно застосовуються діагностичні протоколи лабораторно-клінічних обстежень, які включають гематологічні, біохімічні, імунологічні показники, ДНК - і РНК-діагностику бактеріальних, мікоплазмових і вірусних інфекцій, рівні ауто-антитіл до органів і тканин. Ці підходи дають можливість здійснювати індивідуальний вибір клітинних препаратів і отримувати хороший клінічний ефект.
Центр сьогодні має сучасні приміщення, які відповідають вимогам ДСН, GMP і GLP, сучасне технологічне обладнання для проведення робіт з кріоконсервування і культивуванню клітин і тканин, криобанк клітин і тканин, а також розроблені стандартні операційні процедури (СОП) з виробництва кріоконсервованих клітинних трансплантатів та підготовлених фахівців для виконання технологічних завдань.
У результаті ранжирування понад 300000 підприємств України колектив центру визнаний "Лідером галузі 2009" та "Лідером галузі 2010", нагороджений медалями "Лідер галузі 2009" та "Лідер галузі 2010".
За вагомий внесок у розвиток економіки України, керівництво підприємством-лідером директор Центру Іванов Володимир Миколайович в 2009 році нагороджений. Почесною грамотою та орденом "Професіонал галузі". У 2010 Почесною грамотою та орденом "Професіонал галузі" нагороджена зав. лабораторією кріоконсервування Вотякова Ірина Андріївна. За заслуги з відродження духовності в Україні 10 співробітників центру нагороджені орденами Української Православної Церкви Київського патріархату і всієї України.

Спеціалісти

Лаборант, Біолог

Відгуки про Медичний центр "Ембріотек" ("Еmbryotech")

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук