Медичний центр Ё-Baby

Медичний центр Ё-Baby

Дитяча поліклініка

вул. Кооперативна, 28-А , Харків, Харківська область
Пн-Пт: 9:00-18:00 Сб: 9:00-15:00
+38 (057) 717-98-67
+38 (057) 755-54-51
+38 (057) 764-84-21
+38 (099) 660-66-24
+38 (096) 041-16-71
your-baby@ukr.net
Сховати карту

Про установу

 

Медичний центр Е-Baby спеціалізується на наданні консультативної медичної допомоги дітям.

У нас працюють відомі, що відбулися доктора. Це лікарі з великим клінічним досвідом, відомі у своїх спеціальностях, з великою кількістю пацієнтів накопичилися за роки практики.

Ідея створення нового дитячого медичного центру належить відомому харківському імунолога Андрію Юрійовичу Волянський, який навесні 2009 року запропонував Олегу Валентиновичу Басілайшвілі об'єднатися і відкрити дитячу поліклініку.

З моменту приходу ідеї про дитячому медичному центрі до її створення пройшло більше 2х років. Ми витратили 2 роки щоб зробити центр, який дозволить підвищити рівень дитячої медичної допомоги дітям у нашому місті.

Завданням нашого центру є спостереження за станом здоров'я, профілактика захворювань і своєчасне надання медичної допомоги найдорожчому, що є в нашому житті, те, що Ви любите і цінуєте найбільше - Вашим дітям. Звідси і закономірне назва нашої поліклініки: "Ваша дитина" (Е-Baby).

Лабораторна діагностика в нашому медичному центрі здійснюється на провідній лабораторній базі міста - інституту мікробіології та імунології ім. Мечникова.

Рівень імунологічного, бактеріологічного та вірусологічного обстеження не має аналогів у місті. При проведенні алергопроб використовуються витратні матеріали провідних світових виробників, зокрема фірми "Polychek".

Для проведення експресс-аналізів (клінічний аналіз крові, сечі, копрограма і т.д) до послуг наших пацієнтів лабораторія медичного центру "Панацея", який знаходиться в сусідній будівлі.

Вакцинопрофілактика у нашому центрі на особливому рівні. Андрій Юрійович Волянський займається комерційною вакцинацією більше 12 років і є піонером у цій галузі. У нас завжди в наявності повний перелік вакцин, зареєстрованих на території України. Дотримуються всі вимоги щодо їх зберігання, транспортування та застосування.

 

Фахівці

Ортопед

Логопед

Алерголог

Педіатр

Бактеріолог

Неонатолог

Невролог

Отоларинголог (ЛОР)

Хірург

Спеціалісти

Педіатр, Бактеріолог, Невролог, Неонатолог, Отоларинголог (ЛОР), Хірург, Офтальмолог (окуліст), Імунолог, Алерголог, Ортопед, Дерматолог, Логопед

Відгуки про Медичний центр Ё-Baby

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук