Медичний порталУстановиКіровоградМедичний центрМедичний центр "ДокторПро"
Медичний центр ДокторПро

Медичний центр "ДокторПро"

Медичний центр

вул. 50-років Жовтня, 1-А , Кіровоград, Кіровоградська область
(0522) 21-40-40 (круглосуточно)
contact.centre@doctorpro.com.ua
Сховати карту

Про установу

Медичний центр "ДокторПРО" - перша в Кіровограді приватна спеціалізована медична установа, яке займається проблемами в області проктології та дерматології.

Медичний центр успішно займається безопераційним лікуванням геморою і тріщин прямої кишки. Діагностика проводитися за допомогою відеообладнання - відео-ректороманоскопа. Такий вид діагностики є більш інформативним, ніж пальпація і дозволяє, крім того, зробити забір тканин на гістологію.

Крім широкого спектру різних шкірних захворювань, фахівці медичного центру "ДокторПРО" беруться і за лікування псоріазу.

Лікарі медичного центру "ДокторПРО" проходили навчання на базі Інституту сучасної медицини - найбільшої в світі мережі клінік, фахівці якої вже більше 30 років успішно займаються безопераційним лікуванням геморою і негормональним лікуванням псоріазу.

Структура роботи медичного центру побудована на принципах роботи західних приватних клінік (зокрема - стандарти англійської приватної медицини), проте вартість послуг адаптована для мешканців України.

Медичний центр "ДокторПРО" оснащений діагностичним і терапевтичним обладнанням провідних світових виробників з Південної Кореї, Німеччини та США.

Медичні препарати, які використовуються фахівцями медичного центру "ДокторПРО" не доступні в роздрібній мережі аптек, вони завозяться з-за кордону, сертифіковані.

Фахівці

Проктолог

Дерматолог

Спеціалісти

Дерматолог, Проктолог

Відгуки про Медичний центр "ДокторПро"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

кращі лікарі на порталі