Медичний порталУстановиХарківМедичний центрМедичний центр доктора Бубновського
Медичний центр доктора Бубновського

Медичний центр доктора Бубновського

Медичний центр

вул. Академіка Павлова, 271 , Харків, Харківська область
Графік консультацій за попереднім записом. по буднях: з 8.00 до 18.00 по вихідних: з 9.00 до 16.00
+38 (057) 751-29-99
+38 (057) 758-89-23
harkov@bubnovsky.com.ua
Сховати карту

Про установу

Безопераційне, немедикаментозне лікування захворювань хребта і суглобів (остеохондрозу, міжхребцевих гриж, викривлень, артритів / артрозів, коксартрозу 1 і 2 ступеня). Відновлення після переломів, травм і ДТП. Корекція жіночого здоров'я.

Медичний Центр доктора Бубновського входить в систему більш ніж 60 центрів працюють за методикою С.М. Бубновського в Росії і за кордоном: у Фінляндії, Чорногорії, США, Індії, Ірландії, на Кіпрі, а також у Казахстані, Узбекистані та Білорусі.

Основа методу, автором якого є доктор медичних наук, професор С.М. Бубновський - лікування рухом (кінезітерапія). Сам метод включає в себе систему вправ, розрахованих на активізацію глибоких м'язів, що примикають до хребта і великим суглобам. При цьому поліпшується кровообіг в мускулатуру, поліпшується живлення кісткової і хрящової тканини, тобто створюються необхідні умови для їх відновлення.

Виконання спеціальної системи вправ під контролем сертифікованих фахівців Центру, допоможе Вам попередити або вилікувати такі захворювання опорно-рухового апарату як остеохондроз, грижі міжхребцевих дисків, артрит, артроз, допоможе відновити здоров'я після травм.

Спеціалісти

ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина), Вертебролог, Невролог, Масажист, Гінеколог

Відгуки про Медичний центр доктора Бубновського

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук