Медичний порталУстановиМиколаївМедичний центрМедичний центр доктора Бєлашова

Медичний центр доктора Бєлашова

Медичний центр

вул. Адмірала Макарова, 11 , Миколаїв, Миколаївська область
+38 (0512) 58-08-50
info@doctor.mk.ua
Головний лікар
Лазарева Марина Васильевна
Сховати карту

Про установу

Спеціалізований Медичний Центр доктора Бєлашова Г.М є приватною лікувальною установою , що надає багатопрофільні діагностичні та лікувальні послуги .

Центр заснований 10 червня 2003 р., розташовується в " тихому центрі " міста Миколаєва в районі " п'яти кутів " , в двох кварталах від Центрального ринку , в трьох кварталах від вулиці Радянської - головної вулиці міста.

Основними напрямками центру є наркологія і косметологія

Наркологія : Виявляється повний спектр послуг : виведення з запоїв , шість видів кодування від алкогольної залежності , авторська методика лікування ( в тому числі і без бажання питущого ) гомеопатичним препаратом " Полідіпсін " ( патент на винахід Бєлашова Г. М. ), лікування тютюнопаління (курс 2 тижні , 2-3 відвідування на тиждень, по 30 хвилин - авторська методика) , лікування наркотичної , комп'ютерної , ігрової залежностей ( в комплекс лікування входить робота з досвідченим психологом , сеанси гіпнотерапії ) .

Косметологія : - Косметичний кабінет : догляд , чищення (у тому числі ультразвукова ) , маски , пілінги , кріомасаж , озонотерапія , лікування вугрової хвороби (акне ) , мікротоки , фонофорез ; - Косметологічний кабінет : мезотерапія , введення сертифікованих в Україні філерів - контурна пластика і моделювання , " Акваліфт " і " STYLAGE " , введення ботокса , озонотерапія , глибокі пілінги ; - Кабінет фото- та лазерної корекції (апарат еЛОС , одна з сучасних технологій ) : епіляція , фотоомолодження , лікування вугрової хвороби , ліфтинг . - Косметологія тіла : лікування целюліту , надлишкових локальних жирових відкладень , комплексні методики - електроліполіз , ультразвукова кавітація , мезотерапія , пресотерапія .

Центр проводить програми, спрямовані на оздоровлення та корекцію ваги -

Гемокод : Запатентований та науково обгрунтований метод, що дозволяє знизити вагу на 5-8 кг . і оздоровити організм - це тест клітин Вашої крові на харчову переносимість . Після забору крові та аналітичного тесту Ви отримуєте індивідуальну карту живлення з обраними для Вас продуктами. Без обмеження кількості їжі! Програма " Гемокод " допоможе Вам бути в хорошій формі , продовжити своє життя , мати чисту шкіру , позбутися від хронічних захворювань.

У прайсі центру більше 100 різних процедур ; щороку в центрі впроваджується від 5 до 10 нових процедур , набувається нова апаратура . Кожні 2-3 роки апаратура оновлюється на більш нову , відповідну останніми науковими розробками . Ми перші в Миколаєві стали застосовувати озонотерапію в наркології , загальної терапії , косметології.

Наш провідний лікар - Лазарєва Марина Василівна , очолює обласну організацію " Асоціація озонотерапевтів України " , читає лекції на курсах підвищення кваліфікації з озонотерапії при Одеській медичної академії . У центрі працюють дипломовані лікарі - дерматовенерологі , косметологи з середньою медичною освітою. Щорічно медичний персонал бере участь у семінарах , навчальних програмах в рамках Київської міжнародної щорічної виставки " Інтершарм " , з 2004 року ми є членами " Естет -клубу" - організації об'єднує українських косметологів . На кожного пацієнта центру ведеться картка за стандартами МОЗ України . Консультації косметологів безкоштовні . За останні п'ять років центр заслужено заробив добру репутацію в Миколаєві , про наш центр , хоч по чутці , знає майже кожен житель місто . У нас домашня , розслаблююча обстановка , привітний і уважний персонал , який супроводжує Вас на протязі всього часу перебування в центрі.

Відгуки про Медичний центр доктора Бєлашова

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук