Медичний порталУстановиДонецькМедичний центрМедичний центр "Доктмо"
Медичний центр Доктмо

Медичний центр "Доктмо"

Медичний центр , Діагностичний центр, Лікувально-діагностичний центр, Реабілітаційний центр

пр. Ілліча, 14 , Донецьк, Донецька область
+38 (0622) 95-67-25
Сховати карту

Про установу

Донецьке обласне клінічне територіальне медичне об'єднання (ДОКТМО) створене в 1997 році на базі трьох лікувальних закладів: обласної клінічної лікарні ім. Калініна, діагностичного центру та обласного лікувально - оздоровчого центру. Об'єднання забезпечує три етапи надання допомоги: діагностичний, лікувальний, реабілітаційний.

В даний час ДОКТМО є багатопрофільним лікувально - профілактичною установою, що надає амбулаторно - поліклінічну допомогу за 40 спеціальностями, стаціонарну - по 20 профілям на 1083 ліжках. Об'єднання своєму розпорядженні сучасною діагностичною базою, що дозволяє виконувати понад 700 діагностичних методик.

В об'єднанні - 1050 середніх медпрацівників та 607 лікарів, з них: 6 Заслужених лікарів України, 1 Заслужений працівник охорони здоров'я, 52 кандидата і 5 докторів медичних наук. 29 фахівців ДОКТМО є головними позаштатними співробітниками обласного управління охорони здоров'я.

У підрозділах ДОКТМО щорічно реєструються понад 560 тис. відвідувань. Впроваджені СТАЦІОНАРОЗАМІНЮЮЧИХ технології (6 денних стаціонарів на 106 місць, в яких щорічно проходять лікування понад 4 тис. хворих).

Ліжковий фонд об'єднання представлений 470 кийками терапевтичного профілю, 563 - хірургічного та 50 - акушерської та екстрагенітальної патології. Крім того, в об'єднанні розгорнуто 15 ліжок відділення загальної реанімації (в т.ч. 3 - для септичних акушерських хворих), 15 ліжок нейрореанімаціі, 6 - акушерської реанімації.

Терапевтичний профіль представлений вузькоспеціалізованими кийками: кардіологічними, ревматологічними, алергологічними, пульмонологічними, ендокринологічними, гастроентерологічними, нефрологічними і неврологічними.

Хірургічний профіль ліжок має також вузьку спеціалізацію і включає нейрохірургічні, торакальні, урологічні, проктологічні, офтальмологічні, отоларингологічні, гінекологічні ліжка.

Більшість ліжок ДОКТМО є єдиними в області: торакальні, мікрохірургії гортані, дитячі нейрохірургічні, алергологічні, трансплантаційні, нейрореанімаціонние (у тому числі для хворих з ангіоцеребральной патологією, які потребують оперативного лікування), неврологічні ліжка для лікування ангионеврологическом хворих і хворих з нейроинфекцией і розсіяним склерозом .

У хірургічних відділеннях розгорнуті ліжка для проведення пластичної хірургії стравоходу, виконання лапароскопічних операцій, хірургічної ендокринології.

Щорічно в стаціонарних відділеннях лікується близько 30 тис. хворих, проводиться близько 16 тис. операцій з 500 найменуваннями хірургічних втручань. З року в рік збільшується кількість мікрохірургічних операцій та операцій із застосуванням ендоскопічної апаратури.

На базі відділень ДОКТМО функціонують 26 спеціалізованих центрів, в яких у 2003 році були впроваджені 248 нових методів діагностики і лікування, отримані 4 патенти і 4 авторських свідоцтва на винахід, опубліковані 93 друковані роботи.

Фахівцями ДОКТМО проводиться велика робота з надання планово-консультативної та організаційно-методичної допомоги лікувально-профілактичним закладам області. Так, наприклад, в 2003 році було здійснено 682 виїзду в область. Надана консультативна допомога 2498 хворим, з яких 556 направлено для лікування в спеціалізовані центри ДОКТМО. У сільські райони здійснено 176 виїздів, проконсультовано 1300 хворих.

Багато енергії, праці і душі вклала в створення ДОКТМО його перший головний лікар, нині депутат Верховної Ради України, генеральний директор ДОКТМО Бахтеєва Тетяна Дмитрівна.

Спеціалісти

Акушер, Алерголог, Гастроентеролог, Гінеколог, Кардіолог, Невролог, Нефролог, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Проктолог

Відгуки про Медичний центр "Доктмо"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук